Північна Здруй

Північна Здруй - мальовниче містечко-курорт, розташований в регіоні гір Бескид Сондецького. Рельєф місцевості і великі ліси створюють практично альпійський клімат. Зима тут в холодні роки триває з листопада до середини квітня, в теплі - з початку грудня до середини березня. Температура коливається від -3 ° С до -15 ° С.
Крім того, Північна Здруй - ще й лікувальний курорт, вода мінеральних джерел якого показана при захворюваннях дихальних шляхів і травної системи.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
У самій Північній Здруй немає умов для заняття лижним спортом, але на захід від міста в Кошарісках в долині Черч знаходиться один з найбільших в Сілезії лижних центрів - Суха Долина. Її оточують кілька вершин, забезпечуючи відмінний захист від вітрів. Це місце підійде як досвідченим лижникам, так і початківцям, в розпорядженні яких 4 зелені, 5 синіх і 4 чорні траси.
Гірськолижний центр Верхомля розташований в 10-12 км на південний схід від Північній Здруй і пропонує для катання 1 зелену, по 2 синіх і червоних траси в діапазоні висот 600-1000 м.
 

У Верхомлі діє єдина система магнітних пропусків на підйомники.
 
 
 
ПІДЙОМНИКИ
У Сухій Долині до послуг лижників - 12 бугельних підйомників, в Верхомлі - 7 бугельних і 1 крісельний.
 
РОЗВАГИ
Як розваги на курорті поширені піші прогулянки в гори, катання на конях на санях або верхи. Є критий плавальний басейн.
Можна зробити поїздку до Словаччини (від Північній Здруй до польсько-словацького кордону всього 2 км)