Пномпень

Столиця Камбоджі сьогодні — це мегаполіс із сучасними спорудами в урбаністичному стилі. Колись — одне з найкрасивіших міст у французькій колоніальній Азії, внаслідок численних воєн його було зруйновано, проте сліди колоніальної архітектури ще не зникли.
У Пномпені субекваторіальний, мусонний клімат. У січні температура коливається від +23 до +25 °С. Сезон дощів триває із середини квітня до середини жовтня.
 

Тільки головні бульвари мають назву, решта вулиць, які перебувають на перетині цих бульварів, — лише номери.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія Пномпенем. Поля смерті в Чоїнг Ек - не для гидливих і чутливих людей. На околицях міста є кілька цікавих ватів, храмів і ступ. Неподалік розташована перша столиця Камбоджі - Оудонг.
На човні можна зробити круїз річками Меконг і Тонлесап. Цікаво відвідати китайське та в'єтнамське села, різні фабрики з виготовлення виробів народного промислу.
 
РОЗВАГИ
Відмінні місця для шопінгу в Пномпен — ринки. Phsar Thmei підійде для придбання срібних виробів, на ринках Olympic Market та Tuol Market купують антикваріат.
Одна з найпопулярніших розваг - стрілянина з різного виду стрілецької зброї, що залишилася у великій кількості в країні після воєнних років.
У місті є Національний театр та Королівський балет.
У Пномпені багате нічне життя ресторани, нічні клуби, дискотеки, паби.