Подебради
Лікувальний курорт

Місто Подебради розташоване за 45 км від Праги, в родючій Полабській низовині на березі річки Лабе (Ельба). Курорт оточують мальовничі ліси та парки. Лікувальні мінеральні води, м'який клімат, гарна екологія, багаті культурні традиції перетворюють лікування на приємний, а не лише корисний процес. У місті панує спокійна атмосфера.
 

Подебради є одним із центрів Східної Богемії з виробництва виробів із кришталю.
 
ЛІКУВАННЯ
У Подебраді лікувальний ефект мають 13 мінеральних джерел, що б'ють з-під землі, температура води в яких — +12–13 °С. За складом вони відносяться до холодних бікарбонат-хлорид-натрієво-кальцієво-кислих.
Лікування на курорті показано пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, порушеннями обміну речовин та захворюваннями опорно-рухового апарату, деякими шкірними хворобами.
Серед курортних процедур – питне лікування, електролікування, магнітотерапія, оксигенотерапія, пневмопунктура.
 

У Подебраді пропонується ефективне лікування для дітей в основних санаторіях (з 10 років) або спеціальному дитячому санаторії імені Пилипа — Будинку матері та дитини (від 3 до 15 років).
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Подебраді зберігся середньовічний замок.
Пропонуються екскурсії в Прагу, Хлумець-над-Цідліною, Кутну Гору, Пршеров-над-Лабою, Нимбурк, Колін, Градек у Неханіц, Жегушице, а також на скляний завод Bohemia, в Kладруби на конярську ферму.
 
РОЗВАГИ
До послуг відпочиваючих - тенісні корти, поля для гольфу та міні-гольфу, басейн, тир, кегельбан, боулінг, клуб верхової їзди. Також можна зайнятися сквошем, велоспортом.
Популярні прогулянки в кареті, запряженій кіньми, на теплоході Лабою.