Покхара

Покхара - друге за величиною місто Непалу, розташоване в передгір'ях масиву Аннапурна на березі найкрасивішого озера Фева. За містом закріпилася слава світової столиці хіпі, яким він завдячує своєю популярністю. Це місце для спокійного відпочинку.
Туристів манить у Покхару чудова панорама засніжених піків Аннапурни. З Покхар починаються пішохідні маршрути вглиб району. Місто також є перевалочним пунктом для любителів рафтингу.
 

Якщо потрібний вид на гори, треба селитися у південній частині Лейксайду (набережній), в районі греблі. Але там активніший рух.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Долина Покхара - одне з найкрасивіших місць у Непалі, особливу мальовничість якому надають озера Фева, Бегнас та Рупа. На озері Фева розташований острів Дракона із шиваїстським храмом Варахи. Також серед визначних пам'яток можна назвати Білу ступу світу, водоспад Девіса.
Можна відвідати Міжнародний музей альпінізму, Музей природної історії з величезною колекцією метеликів. На околицях міста розташовано безліч монастирів, сталактитові печери Махендра та озеро Венас-Талс.
 

Всі визначні пам'ятки можна переглянути за кілька годин. Головне задоволення — гарний ландшафт, прогулянки берегом озера та навколишні села.
 
РОЗВАГИ
Долину Покхари уподобали парапланеристи. Інші популярні розваги - катання на човні та риболовля.