Пореч

Пореч — невелике містечко із затишними двориками, скверами та шикарною набережною, з якої відкривається захоплюючий вид на довколишні острови. Пореч - одне з небагатьох середземноморських міст, де досі помітний класичний римський стиль будівель. Це найбільш відвідуваний туристичний центр не тільки Істрії, а й Хорватії завдяки чудовій інфраструктурі, рідкісній красі природі та чудовим можливостям для відпочинку.
Пореч підходить для молодіжного та активного відпочинку. Це найвеселіший курорт у Хорватії.
 

 
У сезон від готелів до Старого міста рухаються туристичні автопоїзди.
 
 
ГОТЕЛІ
У Поречі розташована найбільша кількість готелів у країні. Переважно вони 3-4*. Готелі розташовані на відстані 50-200 м від моря, а від центру - в середньому 5 км.
 
ПЛЯЖІ
Узбережжя Пореча простяглося на 64 км і рясніє лагунами. Основна частина пляжів є бетонними платформами з обладнаними спусками в морі. У деяких місцях є захід у море з великою галькою, можливе купання з каміння.
 

 
У районі Пореча розташовано кілька нудистських пляжів.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Перлиною міського ансамблю є базиліка Св. Єфразіуса.
З Пореча організовуються човнові екскурсії вздовж островів та морські прогулянки у бік Умага та на південь, до Ровіню та Пулі. На захід від міста розташовані Баредінські печери.
 
РОЗВАГИ
У місті є тенісні корти, спортивні майданчики, зайнятися яхтингом, верховою їздою.
Організуються концерти класичної музики, джазу, фольклорні фестивалі.
Надзвичайно різноманітне нічне життя курорту. Уздовж берегової лінії розташовано безліч барів, кафе та ресторанчиків, працюють казино.
 

 
Пореч - одне з небагатьох міст на узбережжі, де ресторани, дискотеки, бари працюють до 3:00-4:00, а банки та сувенірні лавки - до 2:00.