Порт-Елізабет
Пляжний курорт

Порт-Елізабет - одне з найтепліших міст на Землі. Він розташований на узбережжі затоки Algoa Bay, у південній частині Східного Кейпу.
Місто пропонує різні можливості для відпочинку туристів. Можна вибрати тихий сімейний або активний відпочинок, пляжні розваги та різноманітні екскурсії.
 
КЛІМАТ
Для Порт-Елізабет характерний субтропічний клімат із невеликими дощами протягом усього року.
Середня температура повітря:
жовтень +20 °C
листопад +22 °C
грудень +25 °C
січень +26 °C
лютий +27 °C
березень +26 °C
 
ПЛЯЖІ
У Порт-Елізабет широкі піщані пляжі, чотири з них Хобі, Хьюмвуд, Кінгз та Веллз неодноразово отримували нагороду «блакитний прапор». Протяжність навколишніх пляжів становить близько 40 км.
Найпопулярніший пляж Кінгз. Для туристів з дітьми тут багато розваг, а також океанаріум із дельфінами.
Пляж полиць завдяки рифу на морському дні, що створює високі та постійні хвилі незалежно від припливів або сили вітру, популярний у серферів.
 

Завдяки згинам затоки Algoa пляжі міста захищені від сильних хвиль.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Усі пам'ятники вікторіанської доби переважно зібрані у верхній, старій частині міста. У місті ряд визначних пам'яток присвячені колоніальній епосі: Дзвіниця, Сіті Холл. Форт Фредерік був побудований для оборони земель від нападів французів.
Слід згадати про парк Санкт-Джордж, художню галерею Короля Георга VI, а також музичну та океанографічну кімнату Humewood та береговий комплекс Боардуок. Музейний комплекс Порт-Елізабет об'єднує океанаріум, парк Змій та власне Музей. У цьому ж комплексі знаходиться Вулиця 7 замків, на якій розташовані котеджі, що збереглися з початку XIX століття.
За 72 км на північ від Порт-Елізабет розташований Національний парк «Еддо Елефант», за 80 км — заповідник «Шамварі».
Роузхаус — маленьке село на березі річки, за 15 хвилин їзди від міста, відоме різноманітністю водоплавних птахів. Звідси можна вирушити у невеликий річковий круїз, покататися на човнах або водних лижах.
 
РОЗВАГИ
Затока Algoa відома у всьому світі у любителів вітрильного спорту, серфінгу, кайтбордингу, а також підводного плавання. Неподалік узбережжя знаходиться безліч коралових рифів, населених екзотичними рибами та іншими глибоководними мешканцями, а також останки затонулих кораблів.
Можна відвідати справжнє традиційне поселення Кая Лендаба, покататися на гірських велосипедах, на конях.