ЧиліЧилі

Портільо
Гірськолижний курорт

Портільо – найстаріший гірськолижний курорт Південної Америки – розташований в Андах, на березі озера Інка, на висоті 2880 м над рівнем моря, за 164 км від Сантьяго. Саме в Портільо знаходиться знаменитий узвіз "Скеля Джека", на якому було встановлено кілька рекордів швидкості на гірських лижах. Цей курорт оцінять досвідчені спортсмени.
Лижний сезон триває із середини червня до початку жовтня.
 

Готельні номери та будиночки курорту не мають телебачення. Філософія Портільо - дати можливість повністю перейти на відпочинок та фізичну активність. Єдине місце, де можна подивитися програми кабельного телебачення (у певні дні та години), — кінозал курорту.
 
ТРАСИ
Максимальна висота зон катання – 3320 м. Перепад висот – близько 750 м. Лижникам пропонуються 3 зелені, 4 сині та по 6 червоних та чорних трас. Є умови для сноубордингу, хелі-скі, позатрасового катання. Можливий прокат спорядження, працює гірськолижна школа, в тому числі для дітей.
 

Траси починаються буквально від дверей готелю.
 
 
ПІДЙОМНИКИ
Курорт обслуговують 14 підйомників: 5 крісельних, 5 бугельних та 4 Va et Vient - підйомники, спеціально сконструйовані для схилів, де є небезпека сходження снігових лавин.
 
РОЗВАГИ
Розваги і відпочинок розташовані на території готелю: басейн, фітнес-центр, спа-центр, заняття йогою, прогулянки на снігоходах.
Працюють бари, кафе, ресторани, дискотеки.