Порто де Галиньяш

Свою назву (у пров. курячий порт) Порто де Галиньяш отримав, будучи довгим часом центром контрабандної работоргівлі. Після її заборони 1853 р. сюди нелегально почали завозити африканських рабів під виглядом курей, на яких офіційно і оформлявся весь вантаж. Після прибуття чергового корабля з Анголи работоргівці вигукували: «Кому потрібні ангольські курки?», що було умовним сигналом про доставку нової партії рабів. Це тривало до 1888 аж до повної скасування рабства в Бразилії.
 
Сьогодні саме містечко чимось нагадує Бузіос, з мальовничими вуличками та безліччю сувенірних магазинів. Найкращі готелі Summerville Beach Resort і Nannai Beach Resort розташовані приблизно в 10 км від Порто де Галіньяш. А ось Beijupira – це один із чудових місцевих ресторанів. Обов'язково спробуйте коктейль «No abacaxi». Це покращений різновид «Pina colada».
 
Як і в Ресіфі, найкращі пляжі – це природні басейни, утворені серед численних рифів. Найбільший із них - Муро Алто (Muro Alto). Це величезний басейн із океанською водою, створений самою природою.
 
Якщо ж у Вас з'явиться бажання здійснити якусь незвичайну прогулянку, то тут організується екскурсія околицями курорту на баггі. Під час цієї захоплюючої подорожі Вам покажуть заповідник на річці Маракаїпі (Maracaipe), де живуть морські ковзани. Крім того, увечері після відливу тут утворюються численні заплави, в яких мешкає величезна кількість різнокольорових океанських рибок. За невелику плату на човнах оригінальної конструкції Вас доставлять до цього казкового місця.