Порторож

Порторож - найфешенебельніший курорт Словенії, він розташований на півночі Адріатичного узбережжя. У Порторожі можна відпочивати у будь-який час, до цього має в своєму розпорядженні і розвинена інфраструктура курорту.
 

Унікальність курорту - у всесвітньо відомому таласотерапевтичному центрі, що діє на базі готелів Life Class Resort.
 
КЛІМАТ
На Адріатичному узбережжі літо неспекотне, сухе. Найкращий період для відпочинку на узбережжі - червень-жовтень. Середня температура води в цей час – +23 °С.
Середня температура повітря:
квітень +13 °С
травень +18 °С
червень +23 °С
липень +26 °С
серпень +27 °С
вересень +22 °С
 
ГОТЕЛІ
У Порторожі та околицях знаходиться кілька великих готельних комплексів, оснащених за сучасними європейськими стандартами. Є кілька готелів 5*, але переважно 4*. За деяких готелів працюють дитячі клуби.
 

Більшість готелів розташовані через дорогу від пляжу.
 
 
 
ПЛЯЖІ
Більшість пляжів трав'яні, а біля моря — бетонні плити зі сходами, що спускаються в море. Винятком є ​​центральний муніципальний пляж — чистий дрібний пісок з невеликими камінцями. Пологе дно. На пляжах, як правило, є душ, туалет, на деяких медпункт. Лікування Головна цінність Порторожа - це таласотерапія. Морська вода, термомінеральна вода, лікувальна грязь та солона вода з солеварень, м'який середземноморський клімат з високим вмістом брому та йоду в повітрі — всі ці фактори використовуються на курорті для лікування від багатьох недуг: захворювання органів дихання, опорно-рухового апарату, шкірні, гінекологічні хвороби, неврози, порушення сну.
 

У Порторожі знаходиться єдиний у Середземномор'ї центр тайської медицини.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З Порторожа можна зробити чимало цікавих екскурсій: у середньовічне місто Піран, на альпійські озера Блед і Бохінь, у Любляну, на солерозробки, в Постійнську печеру, Пред'ямський замок, на конезавод Липиця. Також можна побувати на дегустації вин та селянській вечері.
 
 

У сезон на курорті постійно знаходяться російськомовні гіди.
 
 
 
РОЗВАГИ
Рафтинг, каньйонінг, вітрильний спорт, серфінг, водні лижі, дайвінг, стрибки з парашутом, басейни з термальною та морською водою, тенісні корти, майданчики для баскетболу та футболу, міні-гольф. Організуються морські прогулянки на катері вздовж узбережжя Адріатики. Як варіант – оренда яхти. Є пішохідні та веломаршрути.
Увечері можна весело провести час у численних ресторанах, казино, нічних клубах, дискотеках.