Приморсько

За Приморсько закріпилася слава молодіжного курорту. У цьому містечку, оточеному Странджанскімі горами і потопає в лісах на скелястому півострові Кюпрілі, розташовано безліч студентських і дитячих таборів. Приморсько також чудово підходить для сімейного відпочинку.
Сезон тут відкривається в травні і триває до жовтня.


На околиці курорту починається природний заповідник «Рапотамо». 
 

 

ПЛЯЖІ
Пляжна смуга з дюнной зоною простяглася на 2 км. Південний пляж, захищений півостровом, усипаний дрібним золотистим піском, зі спокійними водами, глибина наростає поступово. Він більш упорядкований. На Північному пляжі пісок крупніше, вода прозоріша, а відкрите море оцінять любителі серфінгу. Також є пляж біля резиденції «Перла».
 
ЕКСКУРСІЇ
Поруч з Приморсько знаходиться Масляний мис з фантастичними псевдофіордамі, а також унікальне древнефракійское святилище. Пропонуються екскурсії в заповідник «Раптом». Можна побувати в Созополі, Бургасі, Кітені. Странджанскіе села Бришлян, Граматиково і Билгарі оцінять любителі фольклору та автентичної архітектури.
 
РОЗВАГИ
Курортне містечко пропонує найширші можливості для активного відпочинку: водні мотоцикли, катамарани, човни, катери, «банани», віндсерфінг, дайвінг, парасейлінг, мотодельтаплани, футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, теніс, більярд, фітнес-центр.
Крім того, аквапарк, луна-парки та парки атракціонів.
Розваги в Приморсько найрізноманітніші: ресторани, кафе, бари, дискотеки, нічні клуби, концертна програма в Літньому театрі, вечори талантів, свято Нептуна, фольклорні вечори в ресторані «Странджата».