Примоштен

Примоштен - один із наймальовничіших курортів Хорватії, який славиться незабутніми ландшафтами та пляжами. Знаходиться він між Шибеником та Трогиром. Назва міста означає «з'єднаний мостом». Раніше Прімоштен був окремим островом і був пов'язаний із материком розвідним мостом. Згодом місто розширилося, і ділянка води, що відокремлювала острів від материка, була засипана.
 
 

 
Примоштен - одне з небагатьох містечок у Хорватії, біля якого майже немає островів, тому тут завжди можна насолоджуватися видом на відкрите море.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі в Примоштені розтягнуті по всьому півострову: з одного боку півострова — скелястий пляж, з іншого — гальковий. Уздовж моря проходить прогулянкова доріжка довжиною 800 м-коду.
Два найвідоміші на курорті пляжі — Радуча та Мала Радуча — входять до числа 10 найкращих пляжів Хорватії та відзначені «блакитним прапором».
 
ЕКСКУРСІЇ 
Головна пам'ятка міста – церква Св. Георга. Також у місті є кілька інших середньовічних церков. Популярні винні тури на виноградники Бабич.
 
РОЗВАГИ
Міні-гольф, риболовля, водні лижі, прогулянки на яхті.
Найбільша подія міста — етнографічний фестиваль, він проходить на початку серпня і буде цікавий усім, хто хотів би більше дізнатися про місцеву культуру та традиції.