КіпрКіпр

Протарас

 
 
Протарас - курорт, располо-ваний на південному сході острова, між Айя-напій і селом Паралімні. При контрасті з тусовочной Айя-напій він радує дикою природою, тишею і спокоєм. Протарас фактично являє собою вузьку пляжну зону, що простягнулася вздовж узбережжя на 4 км, де місця вистачає всім.
 
Від міжнародного аеропорту Ларнаки на курорт можна добратися всього за годину.
 
 
 
Протарас - ідеальне місце для сімейного відпочинку, в тому числі з дітьми.
 
 
ГОТЕЛІ
 
На курорті величезна кількість сучасних готельних комплексів. Тих, хто цінує розкішний відпочинок, чекають готелі 4-5 *. Уздовж головної вулиці міста тягнуться готелі 3-4 *.
 
 
 
У Протарасе зосереджена основна маса готелів екстра-класу.
 
 
ПЛЯЖІ
 
У Протарасе знаходяться одні з кращих пляжів на Кіпрі з чистими прозорими водами.
 
Scoutari Beach розташований у північній межі курортної зони - це 50 м щільного піску з вкрапленнями зруйнованих скель.
 
Agia Triada Beach знаходиться відразу за Scoutari Beach, тут неглибоке море.
 
Крихітний Mouzoura Beach являє собою смугу гарного піску довжиною в 100 м і невелику гайок дерев. Глибина збільшується досить круто, тому туристам з дітьми краще вибрати інше місце.
 
Популярна пляжна зона Louma Beach простягнулася на 400 м. Хороший пісок, спокійна вода штучного затоки, пологе дно, великий вибір водних видів спорту. Тінь на пляжі створює гай.
 
Pernera Beach - 200-метрова смуга хорошого піску, але без тіні. Глибина починається досить різко. Тут є дайвінг-центр.
 
Protaras Beach - найпопулярніший зі всіх пляжів в цій частині узбережжя. Велика територія, хороший пісок, пляжні парасольки, всі види водного спорту. Найвідоміша частина пляжу - Fig Tree Bay, розташована у південній частині території.
 
Тим, хто шукає усамітнення, слід проїхати далі на південь. Невеликий Green Bay Beach складається з піщаної зони з парасольками і декількох платформ з пісковика.
 
Konnos Beach знаходиться в 2 км від Green Bay Beach. Це чудовий піщаний пляж, захищений від вітру і хвиль. На вибір пропонуються заняття водними видами спорту.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
У Протарасе можна відвідати церкву Св. Іллі, помилуватися співаючими фонтанами. Крім того, з'їздити в село Паралімні, щоб перейнятися кіпрської автентикою, в місто-привид Фамагуста, на мис Греко з морськими печерами.
 
РОЗВАГИ
 
На курорті розвинені всі види водного спорту. Є прекрасні місця для дайвінгу.
 
Нічне життя в Протарасе не надто бурхлива, але є маса барів, нічних клубів, дансингів і караоке, які розташовані на головній вулиці міста.