Пуебла

Місто Пуебла - справжня мексиканська скарбниця. Тут зосереджено більше творів мистецтва, ніж у будь-якому іншому місці країни та Америки загалом. Місто внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Він розташований за 100 км від Мехіко, в оточенні чотирьох вулканів. При цьому Пуебла — одне з найбільших мексиканських міст, у якому головну цінність є історичний центр, насичений пам'ятками. Пуебла - найєвропейськіший з колоніальних міст Мексики, оскільки його проектували іспанці. Неможливо пройти повз зразки у стилі бароко, будівель та церков, фасади яких облицьовані плиткою талавера.
 

Вулкан Попокатепетль прокинувся кілька років тому і постійно димить.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Собор Непорочного зачаття, монастирі Санто-Домінго та Сан-Франсиско, каплиця Росаріо, форти, археологічний музей Ампаро.
З Пуебли можна з'їздити до міст Чолула, Какаштла, штат Тласкала (найменший у Мескіку) з однойменним адміністративним центром.
 
РОЗВАГИ
Варто побувати у зоопарку «Африкам», де тварин не замикають у клітини.
Гурманов неодмінно зацікавить місцева кухня, що славиться своїми солодощами. Пуебла - батьківщина гострого соусу "моле поблано", а також "чилес ен ногада" - зеленого перцю, фаршированого м'ясом, під горіховим соусом.