АргентинаАргентина

Пуерто Мадрин

Місто Пуерто-Мадрін знаходиться на півострові Вальдес, будучи свого роду брамою для в'їзду в екологічний заповідник півострова, який внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Первісна краса природи заповідника завжди приваблює туристів. Тут можна побачити гарних птахів (лебеді, фламінго) та тварин, поспостерігати за морськими левами та слонами, а також, якщо пощастити, побачити ігри китів у океані.
 
Пуерто-Мадрін може запропонувати туристу різноманітність морських розваг та комфортний відпочинок завдяки розвиненій туристичній інфраструктурі. Слід пам'ятати, що не менш важливою визначною пам'яткою курортного містечка є місцева кухня, яка представлена ​​переважно достатком рибних страв. Незайвим у Пуерто-Мадрін буде й шопінг, адже тут можна купити найкращі аргентинські пончо на згадку.
 
Пуерто-Мадрін часто є відправним пунктом для багатьох пізнавальних екскурсій. Екскурсія в Нижню долину знайомить гостей краю як із звичайним фермерським та сільськогосподарським життям Аргентини, так і з традиційною Уельською колонією. Поїздка в недалеко розташований заповідник Пунто Томбо – це подорож у світ пінгвінів, яких тут безліч, і туристам доведеться дотримуватися законів цих господарів заповідника. Крім колоній пінгвінів, тут багато видів морських птахів. Під час морських прогулянок на катері туристи можуть побачити китів та дельфінів у відкритому морі.