ПеруПеру

Пуерто-Мальдонадо

Це місто також є відправним пунктом для мандрівників та дослідників джунглів. Сьогодні в Пуерто-Мальдонадо здійснюються регулярні авіаперельоти з Куско або Ліми (через Куско).
 
Уздовж за течією Мадре де Діос та її найбільшого припливу Тамбопата, а також у глибині джунглів розташована велика кількість екологічних готелів (еколоджів), що дозволяють близько познайомитися з тропічним лісом, його мешканцями, багатою флорою та фауною. Одним із найцікавіших лоджій у цьому районі є “Sandoval Lake Lodge”.
 
Озеро Сандовал розташоване за 5 км від міста Пуерто Мальдонадо. Це невелике (3 км завдовжки і 1 км завширшки) мальовниче озеро має багатий підводний світ. Глибина складає від 0,5 до 3 метрів. Вода має середню температуру 26 °C. Навколо Сандовал на заболоченій місцевості можна зустріти екзотичні рослини, такі як орхідеї, платанійос, червоне дерево. 100-метрові пальми ростуть тут прямо з води. На озері можна побачити річкових видр, кайманів, жаб та ящірок. У прибережному лісі водиться кілька видів мавп і безліч рідкісних птахів.
 
Озеро Валенсія дещо більше за площею і глибше, ніж озеро Сандоваль: 15 км завдовжки, 800 метрів завширшки, від 0,5 до 15 метрів завглибшки. Розташоване за 60 км від міста Пуерто Мальдонадо. Озеро оточують різні екзотичні дерева, такі як пумакіро, кіній, лупуна.
 
І, звичайно ж, основними пам'ятками цих місць є національні заповідники – сховища незайманої природи.
 
Заповідник Тамбопата-Кандамо - одна з найбільш недоторканих та важкодоступних ділянок дощового лісу у світі. Він розташований на самому краю басейну Амазонки, в улоговинах річок Тамбопата та Хіт. Займає територію площею 1,1 млн. га. Знаменитий тим, що на його території мешкає найбільша кількість різноманітних птахів, рептилій, комах та ссавців у світі. Тут зареєстровано понад 575 видів птахів, 1200 видів метеликів, 103 види бабок, 135 видів деревних мурах та 103 види ссавців. Рослинність заповідника є типовою для тропічної зони. У Парк можна потрапити або на човні річкою з Пуерто Мальдонадо за 2 години, або на автомобілі за 2,5 години до поселення Інф'єрно, звідки ще 4 години пішки до заповідника.