Пуерто-Плата

Пуерто-Плата знаходиться на півночі Домініканської Республіки, між Атлантичним океаном та Північними Кордильєрами. Містечко зачарує будинками у вікторіанському стилі, кольоровими дерев'яними будинками та бурхливим життям на 11 км набережної Малекон. Це відмінне місце для туристів, які хочуть не тільки полежати на пляжі, а й переглянути визначні пам'ятки країни.
 

У районі Пуерто-Плата знаходиться одне з найбільших родовищ бурштину у світі. Тому місцевість ще називають бурштиновим берегом.
 
ГОТЕЛІ
Курорт Пуерто-Плата пропонує своїм відвідувачам комфортні готелі з обслуговуванням за системою All inclusive.
 
ПЛЯЖІ
У Пуерто-Плата кілька кілометрів чудових піщаних пляжів, які простяглися від Кофресі до Сосуа. Плайя-Дорада і Баїя-де-Маймон - курортні зони, прилеглі до Пуерто-Плата. У самому місті хороших пляжів немає, але буквально за 200 м від околиці починається чудовий пляж Лонг-Біч, а за ним — не менш гарні бухти. На межі селища Ріо-Сан-Хуан розстилається Плайя-Гранде — величезний пляж, посаджений пальмами, один із найкращих у країні.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Музей бурштину, руїни будинку Колумба, форт Сан-Феліпе, парк Монте-Ізабель-де-Торес, Національний парк Ла Ізабелла – перше поселення на острові, Музей цивілізації індіанців таїно, фабрики з виробництва рому та шоколаду, водоспади Дамаджагуа.
 
РОЗВАГИ
Будь-які водні види спорту, рафтинг, гольф, тенніс, басейни, кінні прогулянки, польоти на параплані, катання на джипах.
Екзотична розвага - півнячі бої. Цікавим є і тематичний парк Ocean World.
Працюють чисельні кафе, бари, ресторани, розважальні центри, казино.