Пуерто-Вальярта

Пуерто-Вальярта - третій за важливістю порт Мексики, один із найпопулярніших курортів на Центрально-Тихоокеанському узбережжі. Розташований він біля підніжжя гір у бухті Бандерас.
Курорт функціонує цілий рік, але найкращий час для відвідувань - під час сухого сезону, з листопада до квітня.
Місто чудово поєднує дух традиційної старої Мексики та всі зручності сучасного курорту: розкішні готелі, ресторани, дискотеки та водні розваги.
 
ПЛЯЖІ
Уздовж берегової лінії розташовано понад 40 км кам'янистих та піщаних пляжів із бірюзовими водами.
Лос-Муертос - найпопулярніший і тусовочний міський пляж. На ньому знаходиться вилита з бронзи фігура морського ковзана символу міста.
Поруч із пляжем Лас-Анімас знаходиться рибальське село. Тут у численних ресторанах подають свіжу рибу та морепродукти.
На пляжі Єлапа зупиняються майже всі круїзні кораблі.
 

Всі пляжі безкоштовні, але за лежак потрібно платити близько 100 песо (10 доларів). Якщо замовити їжу та напої у прибережному ресторані, то лежак надається безкоштовно.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Туристам пропонуються екскурсії до передгір'я Сьєрра-Мадре, до покинутих срібних копалень містечка Сан-Себастьян, до зоопарку та ботанічного саду.
 

Дайвери повинні обов'язково здійснити екскурсію до морського заповідника Лос-Аркос. Тут є кілька невеликих островів, рифи, тунелі, печери, арки, корали.
 
РОЗВАГИ
Водні види спорту представлені на курорті у всьому розмаїтті: дайвінг, вітрильний спорт, катання на водних лижах та мотоциклах, польоти на водному парашуті, віндсерфінг, кайякінг, спортивна рибалка та багато іншого. Наприкінці листопада в Пуерто-Вальярті проходить міжнародний турнір з риболовлі.
На суші пропонуються прогулянки на конях, польоти на повітряних кулях, піші походи, експедиції в гори, катання на гірських велосипедах та відкритих джипах.
У розкішних спа-центрах курорту завжди можна пройти низку оздоровчих процедур.
На курорті величезна кількість нічних клубів, ресторанів та барів.
 

У бухті можна побачити дельфінів, черепах та гігантських електричних схилів. У період із листопада по березень тут спостерігають за горбатими китами.