ЧиліЧилі

Пуерто Вільямс

Пуерто Вільямс є портовим містом, що розташоване на острові Наваріно на березі протоки Бігль. У Пуерто Вільямс проживає близько 2500 осіб.
Спочатку поселення називалося Пуерто Лусія, але пізніше його перейменували на честь ірландського капітана Вільямса Вілсона, який заснував місто Пунта Аренас.
У самому місті знаходиться чимало пам'яток, особливий інтерес представляє музей Мартіна Гусінде, де можна ознайомитися з історією стародавніх культур, панорамою природних ресурсів та місцевої фауни. Незвичайна за своїм зовнішнім фасадом церква Святий Кармен, яку називають покровителькою мисливців на тюленів. Саме полювання на цих тварин давно було основним заняттям жителів Пуерто Вільямс. 21 червня у місті проходить фестиваль найдовшої ночі, сніговий фестиваль можна відвідати у липні, а у листопаді відзначається день міста.
З Пуерто Вільямс можна поплавати на яхті заплутаними каналами, подивитися на фіорди і на мис Горн, покататися на гірському велосипеді. Інтерес для туристів також представляє парк Омора, в якому можна побачити різних представників місцевої флори та фауни.