Пула

Пула розташована на південному заході півострова Істрія в широкій захищеній від вітрів затоці. Тут низький та відкритий рельєф, місто оточують дубові та соснові ліси.
Пула є найзагадковішим і найнезвичайнішим містом Хорватії з багатою історією. Архітектура та традиції тут формувалися під впливом багатьох завойовників, в руках яких у різний час побувала Пула.
Пула має аеропорт та великий морський порт.
 

 
Курорт особливо приваблює любителів старовини, адже у місті чудово збереглися пам'ятки часів римського панування.
 
ГОТЕЛІ
Шикарних готелів у Пулі немає. Вибирати можна із цілком пристойних 2–4*. Деякі з них пропонують анімацію для дорослих та дітей.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Пули та її околиць кам'янисті, покриті бетонними плитами або насипною галькою.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У місті заслуговують на увагу пам'ятники давньоримської архітектури: Тріумфальна арка, Геркулесова брама, Римський театр. Одним із найвідоміших є римський амфітеатр Арена - другий за величиною після римського Колізею.
Найцікавіші та найпопулярніші екскурсії в районі цього курорту – морські прогулянки до національних парків Архіпелаг Бріюні та Корнаті.
 
РОЗВАГИ
Пула - центр спортивного туризму з безліччю тенісних кортів, футбольних полів, басейнів. Дайвінг, водні мотоцикли – основні водні розваги. Пристань міста пристосована для яхтових регат.
У липні тут відбувається фестиваль хорватських фільмів, у липні та серпні в Арені проводяться поп- та рок-фестивалі.
З дітьми можна піти до акваріуму.
Пула пропонує багато можливостей для відпочинку: тераси з живою музикою, дискотеки, казино, ресторани.