Пунта-Кана

Пунта-Кана знаходиться у східній частині острова, там, де Атлантичний океан зливається з Карибським морем. Це чудове місце для сімейного відпочинку та любителів побути наодинці з природою — тут досі збереглися ділянки джунглів, незаймані людиною. А близькість коралового рифу приваблює численних дайверів.
Все життя зосереджене у курортних комплексах, які пропонують повний набір послуг для відпочинку. До того ж, за їхніми межами — лише пустельна сільська місцевість.
Неподалік Пунта-Кани розташований міжнародний аеропорт, а з іншими великими містами курорт пов'язаний мережею доріг.
 
ГОТЕЛІ
Курорт славиться своїми розкішними готелями, практично всі 4-5*, вони працюють за системою All inclusive. Фешенебельні готелі вписані в довкілля - як правило, вони складаються з 2-3-тажних корпусів і бунгало.
 

Туристичні центри знаходяться не менше ніж за 60 м від берега, оскільки місцеві закони забороняють порушувати природний пейзаж.
 
ПЛЯЖІ
У курортній зоні Пунта-Кани розташовані одні з найкращих пляжів у світі з нереально білого піску, затінені тисячами кокосових пальм. Кораловий риф захищає лагуну від океанських хвиль.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Пропонуються екскурсії в Санто-Домінго, на острови Саона та Каталіна, в печери Фан-Фан, Національний східний парк, «Шоколадний тур» плантаціями какао.
 
РОЗВАГИ
Дайвінг, рафтинг, каякінг, яхтинг, теніс, гольф, кінні прогулянки узбережжям.
У «Манаті парку» можна помилуватися екзотичними тваринами та папугами, що говорять, також влаштовується шоу дельфінів. В акваріумі "Марінаріум" пропонують поплавати з акулами. Незабутньою буде і подорож на джипах через річки та плантації цукрової тростини. Можна вирушити на прогулянки річками Сосо та Чавон.
Узбережжя Пунта-Кани усіяне маленькими затишними ресторанчиками, що пропонують страви з риби та дарів моря. Любителі нічного життя на курорті не нудьгують - тут безліч клубів та барів, казино.
 

Пунта-Кана завдяки постійному вітру - ідеальне місце для кайтсерферів та віндсерферів.