Пюха - Луосто

Лапландська курортна зона Пюха - Луосто включає в себе 2 заполярні сопки і однойменні гірськолижні курорти (відстань між ними - 20 км). Луосто - затишний і спокійний курорт - розташований серед унікальної природи Національного парку Пюхатунтурі. Курорт відрізняється прекрасним обслуговуванням, атмосферою затишку і спокою, а також розвиненою інфраструктурою для відпочинку - активного і не дуже.
Пюха підходить для всіх, в тому числі сноубордистів і любителів екстремальних спусків. Схили Луосто ідеальні для сімейних туристів і любителів нешвидко їзди.
Лижний сезон триває тут з листопада до початку травня.
Дістатися в Луосто можна, долетівши з Гельсінкі до Рованіємі, потім - трансфер на курорт.
 
ТРАСИ
Протяжність трас Пюха - Луосто становить 150 км, на них діє єдиний скі-пас.
У Луосто крім нескладних трас є прекрасні можливості для шанувальників бігових лиж. Пюха порадує сноубордистів фан-парком, а також любителів фрірайду. На обох курортах є освітлені траси.
Єдиний скі-пас діє на курортах Рука і Пюха.
Лижне майстерність можна освоїти в спеціальній школі. Є прокат лижного спорядження.
 

Тут прокладено найскладніша траса в Фінляндії - «Крик мужика».
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Єдина діюча в Європі аметистова шахта, Національний парк Пюхатунтурі, Національний парк Пюха - Луосто, каплиця Північного сяйва, Село Санта-Клауса, Санта-Парк.
Розваги
Сафарі на мотосанях, снігоходах, походи на снігоступах, катання на оленячих і собачих упряжках, каток, льодолазіння. У Луосто знаходиться «Аметист спа».
Вечірнє дозвілля можна провести в ресторанах.