Рас-ель-Хайма

Рас-ель-Хайма знаходиться на півночі Аравійського півострова. Найдавніший емірат країни може похвалитися сприятливим кліматом та мальовничими краєвидами. Між піщаним узбережжям та гірським ланцюгом розкинулися родючі поля, де росте понад 45 різних видів фінікових пальм, лимонів, грейпфрутів, різноманітних овочів.
З Дубая до Рас-ель-Хайми можна дістатися за годину.
 

Емірат Рас-ель-Хайма - чудове місце для спокійного сімейного відпочинку з висококласним обслуговуванням.
 
ГОТЕЛІ
Нова сучасна готельна база Рас-ель-Хайми знаходиться на першій лінії. За ціновою політикою ці готелі дешевші за пляжні готелі Дубая і є гарною альтернативою дубайським міським готелям.
Готелі рівня 5* найчастіше пропонують систему All inclusive.
 

Багато готелів пропонують безкоштовні трансфери до торгових центрів Дубая та Рас-ель-Хайми.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Форт, мечеть з коралових блоків, Палац еміру, Національний музей Рас-ель-Хайми. Варто переглянути останки поселення залізного віку у Ваді Кавр.
 
РОЗВАГИ
Для любителів активного відпочинку Рас-ель-Хайма пропонує різноманітні розваги на воді: катамарани, віндсерфінг, парасейлінг, дайвінг, водний велосипед, лижі, вітрильний спорт та морські круїзи.
Незабутня рибалка в Аравійській затоці на професійно обладнаних суднах.
Прихильникам спокійного відпочинку — найгарніші пляжі та прогулянки в гори.
Можна поїхати до бедуїнського табору в пустелі, подивитися пам'ятки емірату з повітря.
Також можна відвідати аквапарки Dreamland та Iceland Water Park, відправитися на сафарі до пустелі. Нічне життя не розвинене, ресторани та бари відкриті в основному при готелях.
Гаряче мінеральне джерело в туристичній зоні Айн-Хат - одна з визначних пам'яток емірату. Басейни роздільні для чоловіків та жінок.
 

В еміраті два поля для гольфу з висококласним обладнанням, два з них – на 18 лунок.