Ретимнон

 
 
Ретімнон - один із наймальовничіших міст Греції, в якому поєдналися риси різних епох, елементи східної та західної культур. Тут збереглися венеціанські, турецькі та єврейські квартали. Ретімнон розташований в самій гірській області Криту.
 
 
 
Місто відоме найдовшим піщаним пляжем на північному узбережжі острова.
 
 
ГОТЕЛІ
 
У Ретимнон кілька готелів 5 *. В околицях же великий вибір відмінних «четвірок» і «п'ятірок». Крім того, є вілли високого рівня. Вони розташовуються не на першій лінії, а в 1,5-2 км від моря. При цьому оренда машини вже входить у вартість проживання.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Ретімнон багатий музеями: Археологічний, Історико-етнографічний, Церковний, Морський і інші. Варто побувати в марула, Мудрос, Монопарі, Амнат, де збереглися останки пам'ятників венеціанської архітектури, в Ідейської печері, печерах Сфендоні, Мелідоні, Герані, чоловічому монастирі Превели, монастирі Аркадія. Також пропонуються поїздки в ущелину Самарь, Кносський палац.
 
РОЗВАГИ
 
У готельних комплексах є все для заняття різними видами спорту: тенісні корти, волейбольні та баскетбольні майданчики, тренажерні зали, майданчики для міні-гольфу або поля для гольфу. З морських розваг - віндсерфінг, водні лижі, човни та яхти.
 
У Ретімноні - культурної столиці Криту - організовується багато художніх виставок, театральних постановок, концертів.
 
Великий вибір барів, дискотек і нічних клубів, відкритих до ранку.