ІталіяІталія

Риччоне

Риччоне - кліматичний та термальний курорт, одне з найвідоміших місць відпочинку в Італії. Молодь приваблює сюди різноманітність нічного життя. Сім'ї з дітьми оцінять пологі та широкі піщані пляжі та гарний набір розваг.
 
ГОТЕЛІ
На курорті дуже великий фонд місць розміщення - від недорогих сімейних готелів до розкішних готелів. Кістяк складають готелі 3-4 *.
 
ЛІКУВАННЯ
У Риччоні знаходяться термальні джерела із чотирма видами вод — сірчистими, соляними, бромисто-йодистими, марганцовистими. На курорті можна пройти курс інгаляцій, грязьових та водних процедур, масажу, є купальні з лікувальними термальними водами, проводяться косметичні процедури та промивання. У Річчоні відкрито Оригінальний центр здоров'я, краси та естетико-термальної медицини.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З Риччоне можна з'їздити до Ріміні, Венеції, Риму, Флоренції, Сан-Марино.
 
РОЗВАГИ
З водних розваг на курорті пропонуються дайвінг, віндсерфінг, кайтсерфінг, сноркелінг, працює прокат яхт, човнів та водних велосипедів. Крім того, можна зіграти в сквош, гольф, покататися велосипедами.
Маленьким гостям буде цікаво відвідати тематичні парки – Aquafan та Oltremare, а також місцевий аналог Діснейленду – парк Mirabilandia. У Річчоні та його околицях сконцентровані популярні нічні клуби та дискотеки. У комплекті до них пропонується безліч барів, піцерій, ресторанів і магазинів.
 

На вулиці Чеккаріні, яка належить до найдорожчих вулиць в Італії, зосереджені найрозкішніші бутіки, кафе, ресторани.