ІталіяІталія

Ріміні

Ріміні - один з найпопулярніших і найдемократичніших курортів Адріатичного узбережжя. Він поділений на Старе місто — середньовічне, з чудовими пам'ятками історії та культури, та сучасне — курортне. Багата історія Ріміні, його численні пам'ятники забезпечать не лише пляжний, а й пізнавальний відпочинок.
 

Для шанувальників кінематографу Ріміні – культове місце, пов'язане з ім'ям Федеріко Фелліні.
 
ГОТЕЛІ
У Ріміні величезний вибір готелів, вілл та апартаментів. Більшість готелів – категорії 2–3*, готелів 4* – кілька десятків, 5* – одиниці. Майже всі готелі в місті не мають своєї території.
 
ПЛЯЖІ
Ріміні - це кілька кілометрів широких пляжів з найдрібнішим піском. Вони обладнані парасольками, шезлонгами, мають дитячі майданчики, кафе. Пляжі курорту славляться своєю безпекою завдяки спокійному характеру Адріатичного моря та великому числу рятувальників.
 

На багато пляжів доступ платний.
 
 
ЛІКУВАННЯ
На курорті успішно використовують цілющі властивості морської води та грязей, приготованих на її основі, у поєднанні з фізіотерапією та масажем. У сучасному центрі терм Ріміні лікують захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, венозну недостатність, хвороби дихальних шляхів та шкіри. Крім того, тут успішно борються з наслідками перевтоми та стресів.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Ріміні треба подивитись Арку імператора Августа, Палац громад та Палац середньовічних Зборів, міст імператора Тіберія, храм Малатеста, церкву Сан-Джуліано Мартире, руїни древнього амфітеатру, відвідати музеї (міський, неєвропейських культур) Дінц Ріальто, мото.
Зручне розташування курорту дозволяє з'їздити до Венеції, Риму, Флоренції, Республіки Сан-Марино.
 
РОЗВАГИ
На курорті є майданчики для пляжного волейболу, баскетболу, серфінгу та водних лиж.
Для маленьких туристів на березі працюють гойдалка, каруселі, гірки. З дітьми можна чудово провести час у парках «Італія в мініатюрі», Fiabilandia, Mirabilandia, водних парках Aquafan та Oltremare (у Річчоні).
Ріміні також рай для любителів ходити магазинами. У місті та його околицях розташовані як бутіки, так і склади одягу та взуття, які приваблюють своїми низькими цінами.
Курорт славиться активним нічним життям: дискотеки, ресторани, піцерії, бари не дозволять туристам нудьгувати.
 

Pascia — нічний клуб на околиці Ріміні, культовий заклад, де збирається еліта та приїжджають попрацювати найкращі діджеї світу.