Рів'єра Майя

Рів'єра Майя – курортна зона на східному узбережжі півострова Юкатан. Вона витяглася майже на 150 км з півночі на південь і сконцентрувала в собі безліч різноманітностей — від прекрасних пляжів і природи до спадщини майя. Починається Рів'єра Майя з міста Пуерто-Морелос, оази спокою та богемної розкоші.
Нижче на 32 км розташований Плайя-дель-Кармен - найбільший та найбільш розвинений центр Рів'єри.
За ним знаходиться екоархеологічний парк Шкарет, який приваблює історією майя, пляжами, підземними річками та джунглями.
Наступний пункт — курорт Акумаль (у перекладі «черепаш місце») з бухтою чудової краси та бар'єрними рифами. Його особливо цінують дайвери.
Шель-Ха - своєрідний природний акваріум, тут в океан впадають води джерел і підземних річок. Це справжній рай для любителів сноркелінгу.
Археологічна зона Тулум – місце археологічних розкопок. Однойменний курорт із екоготелями випромінює спокій.
Регіон Коба відомий п'ятьма сенотами (резервуари прісної води, утворені підземними річками), старовинними храмами, оточеними джунглями. Неподалік місця археологічних розкопок розташоване невелике село з затишними готелями та ресторанчиками.
Біосферний курорт Сіан Каан оцінять любителі природи. Тут представлено разюче різноманіття біологічних видів.
Рів'єра Майя - найкращий варіант для сімейного відпочинку.
 

Аеропорт Канкуна від Пуерто-Морелоса відокремлюють 23 км.
 
 
ГОТЕЛІ
Рив'єра Майя пропонує розміщення готелях 3–5* («п'ятірок» дуже багато), невеликі затишні готелі, бутік-готелі. Існують варіанти All inclusive.
 
ПЛЯЖІ
Море в Рив'єра Майя залишається прозорим за будь-якої хвилі. Однак у Пуерто-Морелоса між берегом і кораловим рифом утворилася тиха заплава з великою кількістю водоростей.
 
РОЗВАГИ
Занурення в Карибському морі, унікальний печерний дайвінг у сенотах та підземних річках (тільки для досвідчених дайверів), сноркелінг, риболовля, гольф, стрибки з тарзанки.
Екскурсії містечками та парками Рів'єра Майя. Їх плюс – у компактності розташування. У Пуерто-Морелос знаходиться морський природний парк "Рифи Пуерто-Морелос".
Можна спробувати оздоровчі процедури у темаскалі – індіанській лазні по-чорному.
У Шкареті демонструється нічне шоу «Чудова Мексика».
Знаменита La Quinta Ave-nida, головна пішохідна зона для прогулянок у Плайя-дель-Кармен, ресторанів, кафе, барів та розважальних центрів - найбільш підходяще місце для вечірніх національних парків Шкарет та Шель-Ха та на південний схід від всесвітньо відомої археологічної зони Чичен-Іца.
 

 
Уздовж берегової лінії Рів'єра Майя простягається найдовший кораловий риф Північної півкулі - ідеальне місце для дайвінгу та плавання з трубкою та маскою.