Рогашка Слатина

Термальний курорт Рогашка Слатина розташований на сході Словенії на висоті 228 м над рівнем моря в оточенні лісів. Він славиться своєю 400-річною традицією використання з лікувальною метою природних джерел мінеральної та термальної води. А місцева мінеральна вода Donat Mg із магнезією не має аналогів у Європі.
 
ГОТЕЛІ
Готелі на курорті — переважно 3–4*, а нещодавно після реставрації відкрився Aleksander 5*.
Комплекс «Терми Рогашка» складається з кількох готелів, які з'єднані з лікувальним корпусом, питним павільйоном та басейнами системою закритих переходів.
 
ЛІКУВАННЯ
Основний профіль курорту Рогашка Слатина – лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, обміну речовин, нирок та сечовивідних шляхів, серцево-судинної системи, дерматологічних, ревматичних захворювань. Також розроблено ефективну програму з усунення надмірної ваги.
Лікувально-оздоровчі процедури на курорті включають бальнеотерапію, пиття мінеральної води, мінеральні ванни, аромотерапію, гідротерапію, кінезотерапію, механотерапію, масаж, фанго, дієтичне харчування та інші.
 

Лікарі призначають питво води Donat Mg та під час вагітності. Вона добре допомагає при стресових ситуаціях, розумовому та фізичному перенапрузі, коли потреба в магнії збільшується.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Під час відпочинку на курорті гості можуть відвідати картузіанський монастир Плетер'є, замок Штатенберг, замок Оточець, Постійнську печеру та Пред'ямський замок, озера Блед та Бохінь, Логарську долину, міста Марібор, Птуй, Порторож, Любляна. Можна з'їздити на екскурсії і за кордон – у Відень (Австрія) та Венецію (Італія).
Крім того, цікаво побувати на скляній фабриці «Рогашка Кристал» (з можливістю здійснити покупки) та на оленячій фермі.
 
РОЗВАГИ
У Рогашці Слатині чудові можливості для заняття спортом: поля для міні-гольфу, відкриті та криті тенісні корти, зал для сквошу, тир, велосипедні доріжки, верхова їзда, майданчики для гри в гольф. Можна здійснювати екскурсії винними дорогами.
З інших розваг — концерти на променаді, музичні та танцювальні вечори, театральні вистави, казино.
 

Курорт орієнтований на санаторно-курортні програми, тому вечірні розваги тут не надто різноманітні.