Рогла

Олімпійський лижний центр Рогла розташований на північному сході на висоті 1517 м над рівнем моря. Курорт невеликий, але з гарною туристичною інфраструктурою.
У Роглі проводиться один з етапів гірськолижного кубка. Тут можуть отримати задоволення від катання і майстра, і лижники-початківці. Доглянуті гірськолижні траси пролягають серед соснового лісу.
Сезон тут триває з листопада до квітня.
 

Відпочинок у Роглі можна поєднати з оздоровчими програмами на термальному курорті Терми Зрече, розташованому біля підніжжя гори. Їх пов'язує маршрут безкоштовного автобуса.
 
ГОТЕЛІ
На курорті пропонується розміщення в готелях 3–4*, бунгало та апартаментах. Залежно від уподобань, можна вибрати місце проживання з упором на термальні процедури або катання на лижах.
У Роглі є село голку. У цій споруді зі снігу можна переночувати, відсвяткувати якусь подію чи просто відпочити.
 

У Роглі всі готелі стоять на горі.
 
 
ТРАСИ
Є траси для бігових лиж, сноуборду. Можливе нічне катання. Працює гірськолижна школа, гірськолижний дитячий садок, прокат спорядження.
 
РОЗВАГИ
На критому стадіоні є баскетбольний, футбольний, гандбольний, волейбольний майданчики, тренажерний зал, сауна, басейн. Можна пограти в сквош, настільний теніс, покататися на санях та мотосанях.