Сааріселькя

Сааріселькя - найпівнічніший гірськолижний курорт Європи. Цей компактний селище в Лапландії знаходиться в ареалі традиційно проживають саамів, на території Національного парку ім. Урхо Кекконена, в оточенні заполярних сопок. Відмінна інфраструктура курорту не дозволить туристам нудьгувати. Поруч з Сааріселькя розташований аеропорт Ивало, куди прилітають рейси з Гельсінкі.
До курорту з Ивало ходять автобуси.
 

Сюди можна відправляти гірськолижників, які вже восени рвуться кататися. Лижний сезон в Сааріселькя дуже довгий - з жовтня по травень.
 
ТРАСИ
Лижники можуть вибирати серед 12 різних за складністю трас на двох що стоять поруч сопках. Перш за все вони відмінно підходять для початківців, а також для спортсменів із середнім рівнем підготовки.
Загальна протяжність трас для бігових лиж становить 240 км. У тому числі є і освітлені. Сноубордисти оцінять місцевий фристайл-парк.
Між готелями і підйомниками курсує безкоштовний скі-бас. На курорті працює лижна школа.
 

У Сааріселькя знаходиться найдовша санна гірка в Фінляндії - 1200 м.
 
 
 
РОЗВАГИ
Катання на собачих і оленячих упряжках, сафарі на снігоходах. Можна відвідати Саамский етнографічний музей, стилізовану село золотошукачів Танкаваара.
Після активних занять можна розслабитися в водно-оздоровчому центрі. Приємний вечір обіцяють численні ресторани, дискотеки.