ЄгипетЄгипет

Сафага

Сафага знаходиться на березі Червоного моря, за 60 км на південь від Хургади. Гори тут підходять практично до самого берега моря, захищаючи курорт від сильних вітрів та піщаних бур. Повітря в Сафазі особливо чисте і пропускає більше ультрафіолетових променів. Велика кількість коралових рифів у затоці сприяє високій концентрації солей у воді. Усі ці фактори використовуються для лікування багатьох хронічних хвороб.
Сафага - місце для любителів спокійного та відокремленого відпочинку, тут мало нічних розваг. Втім і туристів не так багато, як на інших популярних єгипетських курортах.
 

На узбережжі діють декілька оздоровчих комплексів.
 
 
ГОТЕЛІ
У Сафазі не так багато готелів, а існуючих рівня 3–4*, «п'ятірок» немає. Всі готелі мають велику зелену територію та дуже протяжний пляж.
Багато готелів у Сафазі орієнтовані на сімейний відпочинок.
 
 

Готель Menaville спеціалізується на лікуванні псоріазу.
 
 
 
ПЛЯЖІ
Сафага відома своїми розкішними пляжами та спокійним морем. Унікальний чистий дрібний пісок здатний виліковувати низку захворювань опорно-рухової системи та шкіри, у тому числі псоріаз.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З Сафаги можна з'їздити на екскурсії в Каїр, Луксор, Хургаду, Ель-Гуну, в монастирі Св. Антонія та Св. Павла.
 
РОЗВАГИ
Води затоки Сафаги рясніють кораловими рифами, що вражають своїм багатством, різноманітністю та первозданною недоторканістю, що особливо приваблює дайверів. Це місце також ідеальне для віндсерфінгу та інших водних видів спорту.
З порту Сафаги можна вирушити на прогулянку яхтою, спостерігати за розкішним морським світом на кораблі з прозорим дном або на підводному човні «Сіндбад». Також пропонується мотосафарі.
На курорті безліч ресторанів із національною кухнею, нічних клубів, барів та дискотек.