Саки
Пляжний курорт

Найстаріший бальнеогрязевой курорт Саки розташований на західному узбережжі Криму. Він знаходиться в степовій зоні, але від спеки рятує чудовий Курортний парк. Іонізований, з ароматами степу і моря повітря, піщано-гальковий пляж, соляні цілющі лимани, унікальна грязь солоного Сакського озера - те, заради чого сюди прагнуть люди. На курорті осудні ціни, трохи відпочиваючих і велика кількість сонячних днів.
 

Набережній в звичному розумінні цього слова в місті немає.
 
 
 
КЛІМАТ
У Саках унікальне поєднання морського і степового клімату. Це одне із самих сонячних місць в Криму. Опади тут рідкість. Купальний сезон відкривається в червні і триває до кінця вересня. Температура води в цей період досягає +22 ° C.
Середня температура повітря:
Квітень +9 ° C
Травень +14 ° C
Червень +20 ° C
Липень +23 ° C
Серпень +21 ° C
Вересень +17 ° C
 
ГОТЕЛІ
Солоне озеро ділить Саки на 2 частини. На березі розташовано більшість санаторіїв (в тому числі популярний «Полтава»), лікувально-оздоровчих комплексів, баз відпочинку і пансіонатів. У місті (в декількох кілометрах від моря) - санаторії ім. Пирогова, ім. Бурденко, «Саки» і «Сакрополь». На курорті також є дитячі оздоровчі центри.
 
ЛІКУВАННЯ
Лікувально-оздоровча база курорту має на увазі використання мінеральної води і унікальною лікувальної грязі. У Саках лікують захворювання і травми хребта і спинного мозку, функціональні запальні гінекологічні хвороби, захворювання суглобів, органів травлення, органів дихання, центральної і периферичної нервової системи, шкіри.
 

На лікувальні процедури можна ходити як по санаторно-курортним путівками, так і по курсовкам. Але в будь-якому випадку потрібна консультація фахівців. Самолікування брудом може закінчитися плачевно.
 
ЕКСКУРСІЇ
У Саках варто відвідати Краєзнавчий музей, Музей старожитностей Північно-західного Криму. Пропонуються екскурсії в Євпаторію, Бахчисарай, Севастополь, на мис Тарханкут.
 

Інваліди-візочники, яких чимало приїжджає в Саки на лікування, можуть домовитися з водіями-приватниками про будь-якій поїздці по Криму і околицям Сак.
 
РОЗВАГИ
У місті є тенісні корти, волейбольні майданчики, картинг.
На Михайлівському озері можна погодувати лебедів, подивитися на тварин у звіринці і покататися на човнах. З дітьми можна також відправитися в аквапарк.
У Саках пристойний вибір кафе і ресторанів.