АргентинаАргентина

Сальта

Місто Сальта (Salta) по праву вважається його туристичною столицею. Розташоване на відстані 1500 км від Буенос-Айреса на висоті 1190 метрів над рівнем моря, місто відразу зачаровує мандрівника. На головній площі (Plaza 9 de Julio) знаходиться Кафедральний собор, будівля Міської ради (Cabildo), де розташований Музей Історії Півночі (Museo Histórico do Norte). Поруч на вулиці Касерос (calle Caseros) знаходиться францисканський монастир, а за три квартали від нього – ще один монастир бернадинців. Майже вся історична частина цього дуже привабливого міста є пішохідна. Щотижня тут відбуваються виступи гаучо. Фірмова міська страва – традиційні емпанадас, а найкраще місце, щоб їх спробувати, – ресторани «La Casona» та «El Corredor de las Empanadas».
 
Звідси можна вирушити в подорож знаменитим «Потягом до хмар» (Tren a las Nubes)
 
У 90 км на північ від Сальти знаходиться місто Сан Сальвадор де Жужуй (Salvador de Jujuy) – столиця однойменної провінції Жужуй (Jujuy). Строго кажучи, згідно з правилами іспанської фонетики треба вимовляти Хухуй, але ми дозволимо собі знехтувати ними і в цьому випадку, керуючись особливостями аргентинського вимови, називати цю провінцію Жужуй. Столиця провінції, типове приємне колоніальне містечко, не має видатних архітектурних пам'яток, зате поблизу нього розташована ущелина Умауака (Quebrada de Humahuca).
 
За 190 км на південь від Сальти знаходиться містечко Кафайате (Cafayate), де виготовляють чудові вина. Між Сальтою і Кафайате розташована ущелина Quebrada de Cafayate, в якій за примхою природи утворилися незвичайні кам'яні скульптури, створюючи цим дивовижний ландшафт. Неподалік Кафайате знаходиться Національний Парк Лос-Кардонес (Parque Nacional Los Cardones), де виростають гігантські кактуси та зустрічаються стада гуанако.
 
Рухаючись на південь до Мендоси, не пропустіть два улюблених місця фотографів - національний парк Талампайа (Talampaya) у провінції Ла Ріоха та долину Місяця (Valle de la Luna або Ischigualasto).
 
Клімат: теплий, загалом сприятливі кліматичні умови. Середня температура січня тут +22°С, у липні – близько +12°С. Протягом року більшість опадів випадає у літні місяці, близько 1000 мм.
 
Одяг, що рекомендується: в залежності від пори року. Захопіть парасольку, якщо боїтеся промокнути і не забудьте головний убір від сонця.