Салвадор

Салвадор - головне місто штату Баія - розташоване між горами з тропічною рослинністю і просторими пляжами найбільшої в Бразилії бухти Тодос ос Сантос. Це перше місто, яке з'явилося в країні, перша її столиця та найважливіший порт. Салвадор — одне з найкрасивіших і найколоритніших бразильських міст, де не вивітрився колоніальний дух: тут багато церков у стилі бароко, пам'яток, історичних будівель.
Місто ділиться на верхнє та нижнє. Старовинні райони розташовані на високому стрімкому пагорбі, захищеному фортечною стіною, а сучасна забудова - на березі. Вони з'єднані між собою ліфтом.
До Салвадору літають літаки з Ріо-де-Жанейро та Сан-Паулу, дорога займе 2 години.
 

У Салвадорі найбільше відчувається африканський вплив на культуру Бразилії: від кухні з гострими стравами до ритуалів кандомблі, в яких прославляються африканські божества.
 
ПЛЯЖІ
Берегова лінія Салвадора - одна з найдовших у Бразилії. Піщані пляжі в Салвадорі – головна арена подій. У місті та околицях їх понад 20. Найпопулярніший пляж Ітапоа зі спокійними водами. У центрі Салвадора, біля башти-маяку, знаходиться пляж Ду Фарол. Для купання він не дуже придатний через постійне хвилювання. На пляжі Ондіна проходять святкування Нового року та карнавал.
 
ЕКСКУРСІЇ
Оглядова екскурсія містом, екскурсія нічним Салвадором, панорамний тур.
Також пропонуються поїздки на острови бухти Тодос-ос-Сантос; у мальовниче селище Манго Секо; у містечко Кашуейра; на острів Тіньяр; у заповідник морських черепах у Прайя-де-Форті; місто Гуаражуба.
 
РОЗВАГИ
Жителі міста відомі своєю веселою вдачею. І не дивно, що вуличні свята з розмахом відбуваються тут практично щомісяця.
На ринку Меркаду-Моделу можна сильніше відчути дух міста, а заразом придбати щось як сувеніри.
Увечері в Салвадорі неможливо нудьгувати: у місті безліч ресторанів та нічних клубів, кілька театрів.
Карнавал у Салвадорі — один із знаменитих у Бразилії. Але на відміну від Ріо-де-Жанейро, тут будь-яка людина запросто може стати учасником параду: їй необхідно купити футболку (Abada), яка дає право приєднатися до якоїсь групи виступаючих.
 

У Салвадорі зародилося бразильське бойове мистецтво капоейра. Школа капоейри в місті маса. На площах Пелоуріньо та біля Меркаду-Моделу щодня виступають майстри капоейри.