Сан-Франциско

Сан-Франциско розташований на вузькому горбкуватому півострові, що відокремлює внутрішню бухту - затоку Сан-Франциско - від Тихого океану. Це одне з найкрасивіших міст Америки. У ньому збереглися іспанські колоніальні будівлі, а скупчені національні квартали (Чайнатаун, Латинський квартал) поєднуються з хмарочосами ділового центру. Сан-Франциско не дратує зайвою діловою суєтою. Тут панує особлива атмосфера – легка, романтична та розкута, яку особливо цінує богемна публіка. Саме в Сан-Франциско свого часу почався рух хіпі.
Час відстає від київського на 10:00.
 

Місто схильний до землетрусів різної сили.
 
 
КЛІМАТ
У Сан-Франциско середземноморський клімат. Океанічні вітри заповнюють місто свіжим повітрям і продувають наскрізь. Хороша погода тут стоїть з травня по жовтень, у цей час практично не буває дощів. Холодні течії в Тихому океані дуже впливають на клімат міста. Влітку тепло та сухо. Сезон із травня по жовтень абсолютно сухий, дощі трапляються з листопада до березня.
Поєднання холодної води океану та жаркого клімату Каліфорнії створює унікальний феномен – сан-франциський туман. Особливо часті його явища у Сан-Франциско з кінця літа до жовтня.
Середня температура повітря:
квітень +18 °C
травень +19 °C
червень +21 °C
липень +22 °C
серпень +22 °C
вересень+23 °C
 
ПЛЯЖІ
По всьому узбережжю Тихого океану розтягнувся пляж Оушен Біч, але він закритий для купання через холодну воду і сильні течії. Усю територію на схід від мосту Голден Гейт займає пляж Бейкер Біч.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія Сан-Франциско, міст Голден Гейт, в'язниця Алькатрас на однойменному острові, район Чайнатаун, діловий «даунтаун», історичний заповідник Форт Росс.
Серед найбільших музеїв – Сан-Франциський музей мистецтва, Центр мистецтва та культури Азії, Каліфорнійський палац Почесного легіону (Музей образотворчих мистецтв).
Пропонуються поїздки до лісу Муїр, Йосемітського національного парку, Винної долини Напа, на півострів Монтерей, до містечка Саусаліто.
 
РОЗВАГИ
На узбережжі затоки Сан-Франциско розташована величезна кількість яхт-клубів, де реально орендувати судно і вийти на ньому на прогулянку. Рибальський причал - багатолюдна набережна з величезною кількістю магазинів і ресторанів з рибною кухнею - улюблене місце для прогулянок. Можна здійснити політ вертольотом над містом. Найпопулярніша розвага в Сан-Франциско – їзда на старовинних канатних трамвайчиках.
Також можна відвідати зоопарк, акваріум, парк "Голден Гейт".
Любителі ходити по магазинах можуть сповна задовольнити свою пристрасть у Сан-Франциско — тут один із найкращих шопінгів у світі.
 

За Сан-Франциско закріпилася слава міста, дуже лояльного до геїв. Тут проводиться і найбільший у світі гей-парад (червень).