АргентинаАргентина

Сан Карлос де Барилоче

Цей регіон починається з Національного Парку Ланін (Parque Nacional Lanín). Там досі збереглися поселення мапуче. Панораму доповнює величний вулкан Ланіна (3776 м). Просуваючись на південь, Ви опинитеся на знаменитій «дорозі семи озер», яка приведе Вас до знаменитого Національного Парку Науел Уапі (Nahuel Huapi) та до головного міста регіону Сан-Карлос де Барілоче. Дорогою не забудьте зробити зупинку в Сан-Мартін де лос Андес, (San Martín de los Andes) - дуже мальовничому містечку на березі оз. Лакар (Lacar).
 
Центральне місто регіону Сан-Карлос де Барілоче давно вже стало престижним міжнародним курортом та основним пунктом призначення для охочих познайомитися з краєм озер. Це справжній рай для тих, хто захоплюється риболовлею та полюванням, хто любить кататися на конях і підкорювати гірські вершини, грати в гольф і просто відпочивати, насолоджуючись чудовими гірськими пейзажами. Особливе задоволення від добре обладнаних трас отримають любителі спорту - гірськолижники, ковзаняри, саночники та бобслеїсти.
 
Родзинкою перебування тут може стати екскурсія в ліс арайян (Parque Nacional Los Arrayanes) - миртовий гай. Місць, де ростуть ці дерева, у світі не так багато: Іспанія, Чилі та Колумбія. Але й там вони зустрічаються у поодиноких екземплярах. У Барилочі ж ними зайнято близько 12 га! Барилоче ще називають містом шоколаду. Вся країна із задоволенням ласує усілякими солодощами з Барилочі, а особливо свіжими шоколадними тістечками та химерними солодкими фігурками тварин та гномів.
 
Любителі велосипедних прогулянок отримають справжнє задоволення від подорожей по брукованим гравієм та асфальтованим доріжкам, а також від поїздок у гори. Тут безліч пішохідних маршрутів для трекінгу. На риболовлю на озера Лаго Пуело, Лос Алерсес та Науел Уапі (Lago Puelo, Los Alerces, Nahuel Huapi) приїжджають як аргентинці, так і туристи з інших країн. Тут можна зловити коричневу та райдужну форель, атлантичного лосося та дрібнішу рибку (пірка, патагонський пехерей). Найпопулярніший вид риболовлі – це, так звана, рибалка нахлистом (Fly fishing). Сезон для цього популярного вілла відпочинку триває тут із середини листопада до середини квітня.
 
У районі озер також можна зайнятися рафтингом та каякінгом на річках Ріо Лімай та Ріо Мансо (Río Limay та el río Manso). Віндсерфінг та плавання на човнах та каное дуже популярно на озері Науел Уапі та сусідніх озерах та річках.
 
Національний парк Науел Уапі - один із найбільш відвідуваних в Аргентині. Він займає територію 750 тис. га. Центральною його пам'яткою є озеро Науел Уапі із залишком льодовика площею близько 500 кв. км та довжиною понад 100 км. На сході низка високих піків відокремлює Аргентину від Чилі. Найвищий з них – Тронадор (3554 м). Цей згаслий вулкан виправдовує свою назву, яка перекладається як «громовержець». У літній період брили льоду з неймовірним гуркотом відколюються від його схилів і льодовиків.
 
Неподалік звідси, в районі озера Менендес, Ви зможете відвідати парк дивовижних модрин, вік яких досягає 3 тис. років, а висота - 60 метрів. Поруч розташований зимовий курорт Ла-Гойя. У 24 км від Ескеля знаходиться оточене водоспадами місто Тревелін, де досі живі традиції Уелья. Численні національні парки, гори та ліси роблять цю місцевість ідеальним місцем для відпочинку на лоні природи, піших та кінних походів. Сходження на Тронадор, Ланін та підкорення вертикальних стін Торре та Фітц Роя вважаються класичними альпіністськими маршрутами та чекають досвідчених скелелазів. Навколо Барілоче існує ціла мережа зимових курортів та гірських будинків відпочинку з майданчиками для гольфу.
 
КЛІМАТ
Сприятливі кліматичні умови, клімат досить вологий. Середня денна температура з грудня до березня близько +20°С, із червня по вересень - близько +5°С. Протягом року опади випадають переважно у зимовий час, лише близько 750 мм опадів.
 
Одяг, що рекомендується: незалежно від пори року, краще запастися теплим одягом, необхідне також зручне туристичне взуття.