Сан-Пауло

Сан-Пауло знаходиться за 70 км від моря. Місто розташоване на висоті 800 м за 430 км від Ріо-де-Жанейро і за 1010 км від столиці Бразиліа. Місто було засноване 1554 р.
    
Сьогодні штат та місто Сан-Пауло є центром економіки країни. Тут розташовано 30 з 50 найбільших бразильських компаній і зосереджено близько 50% національного виробництва. Високий індустріальний розвиток штату сприяв формуванню культурного та освіченого середнього класу. Містяни називають себе «паулішташ», а своє місто «Сампа».
    
У місті є італійський квартал (Bella Vista), азіатський (Libertade), єврейський (Bom Retiro), арабська спільнота (Rua 25 de Marco). У кожному кварталі безліч ресторанів, в яких можна скуштувати типові страви кожної з національностей. Містом дуже зручно їздити на метро. Ви зможете потрапити на центральну Площу Республіки, відвідати муніципальний ринок на вулиці Руа да Катареїра, Кафедральний собор Метрополітану на площі Праса да Се.
    
Зайдіть на стадіон "Пакаємбу", де часто виступав "король футболу" Пеле. Завітайте до зміїного заповідника «Бутанта» - царство рептилій. Отруту понад 1.000 змій, що містяться тут, використовують для приготування всіляких протиотрут і вакцин. Також цікаво відвідати Музей Живопису, Державну картинну галерею, Музей Імпірання, заснований Імператором Педру I. Можна прогулятися Парком Ібірапуера (Ibirapuera), площа якого 1.000 кв. м, чи відвідати Зоопарк, знаменитий своєю колекцією тропічних птахів.
    
Відпочити від міської метушні можна і серед зелені в районах, засаджених деревами, таких як Аламеда-Сантус (Alameda Santos) або Морумбі (Morumbi), пройтися проспектом Пауліста (Paulista), відвідати Міський Музей образотворчих мистецтв. У Музеї хронологічно збудовано історію мистецтва. Тут можна доторкнутися до мармурової Статуї римлянина ІІ. до н.е. та побачити чудові картини Босха, Рембрандта, Модільяні, Ван Гога, Тулуз-Лотрека, Вламинка, Пікассо, Леже та інших відомих художників. І все-таки слід зазначити, що Сан-Пауло - не туристичне місто, а найбільший діловий та промисловий центр Бразилії.