Сан-Сіті

Місто Сан-Сіті, що виросло в центрі стародавнього вулкана, посеред пустельної рівнини, - справжня пам'ятка Африканського континенту. Руками талановитих архітекторів та будівельників-декораторів з усього світу на території 150 кв. км створені штучні скелі, тропічні ліси та пляжі, озера та водоспади – знаменитий комплекс Сан-Сіті (Місто Сонця) та Лост-Сіті (Втрачене Місто). Це чудове місце для відпочинку всією сім'єю, розваг і для дорослих, і для дітей у місті в надлишку.
За в'їзд до Сан-Сіті слід заплатити на пропускному пункті. Припаркувавши машину, до комплексу розваг можна потрапити автобусом або підвісною дорогою. Ті туристи, у яких заброньовано готель у Сан-Сіті, проїжджають безкоштовно.
 
ГОТЕЛІ
У Сан-Сіті відкрито 4 готелі. Багатство та розкіш пропонує The Palace of the Lost City, елегантний стиль - The Cascades Hotel, на сімейних мандрівників розрахований The Cabanas. Бажаючі перебувати в центрі подій міста зупиняються у The Sun City Hotel.
 
КЛІМАТ
У Сан-Сіті помірний клімат. Літо спекотне з періодичними грозами у другій половині дня та прохолодними ночами.
Середня температура повітря:
жовтень +27 °C
листопад +28 °C
грудень +29 °C
січень +30 °C
лютий +29 °C
березень +27 °C
 
РОЗВАГИ
У Сан-Сіті знаходиться найшикарніше в ПАР казино, один із найбільших аквапарків у світі «Долина хвиль», поля для гольфу, боулінг-клуби, безліч атракціонів. Можна покататися на сегвеї та на конях.
До Сан-Сіті примикає Національний парк Піланесберг, туди можна поїхати з досвідченим єгерем на позашляховику. Можна і верхи, а ще краще – на повітряній кулі. Цікава екскурсія до левового розплідника, фотосафарі, сафарі на повітряній кулі.
Можна також з'їздити до Йоганнесбургу.
 

Відвідування всіх атракціонів Сан-Сіті є безкоштовним для постояльців місцевих готелів.