Санкт-Мориць
Гірськолижний курорт

Зимовий туризм зародився саме у Санкт-Мориць. Сьогодні це елітарний курорт у центрі кантону Граубюнден, неподалік кордону з Італією. Його місцезнаходження у гірській улоговині на висоті 1500 м над рівнем моря визначає унікальний клімат. За кількістю сонячних днів у році - 322 - Санкт-Мориць не має рівних в Альпах. Зимовий сезон катання триває з жовтня до травня.
У зимовий сезон здається, що саме на цей швейцарський курорт перенесено столицю: один захід змінює інший — в галузі як спорту, так і культури, чи імениті тусовки.
 
ГОТЕЛІ
У Санкт-Мориці все дуже дорого, більше половини наявних готелів мають 4-5* та бездоганне обслуговування. Також можна поселитись в апартаментах. Дещо заощадити можна, розмістившись у сусідніх Селерині, Сільваплані, Самедані або Понтрезіні.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Район Енгадін, частиною якого є Санкт-Мориць, включає кілька самостійних зон катання, які пов'язані скі-басом і єдиним абонементом. Основні зони — Корвілія, Корвач та Дияволецца. На горі Корвілія багато сонця, гарні можливості для новачків та сімейного катання. Корвач поєднує червоні траси та цілинні спуски. Район Дьяволецца - Лагальб приваблює добре підготовлених лижників.
У Верхньому Енгадіні прокладено 180 км бездоганних трас для бігових лиж. Також є санні траси, знаменита льодова траса Хреста, зони фрірайду, сноупарки, фан-парки та халф-пайп. Не забуті й любителі нічного катання та спуску зі смолоскипами.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Можна відвідати Альпійський музей, Історичний музей Енгадіна, Мисливський музей, будинок-музей Ніцше, музей Сегантіні, монастир Санкт-Йоганн. Поїздки на панорамних поїздах-експресах у Тірано, Лугано, Церматт.
 
РОЗВАГИ
Крім катання на лижах Санкт-Мориць пропонує ковзанки, бобслей, керлінг, сноукайтинг, параглайдинг, льодолазіння, скелелазіння (під дахом), стрибки з трампліну, басейни, корти для тенісу та сквошу, зимовий гольф, прогулянки на снігоступах, у кінній упр.
Санкт-Мориць — арена багатьох змагань із зимових видів спорту: Енгадинський лижний марафон, лижні гонки, шоу фігуристів «Мистецтво на льоду Санкт-Моріца», авторалі в засніжених горах, турніри з крикету на льоду озера, поло на снігу.
Любителі шопінгу мають можливість обійти розкішні бутіки світових брендів, яких на курорті більш ніж достатньо.
Санкт-Мориць відомий своїми цілющими мінеральними водами. У Медичному терапевтичному центрі пропонуються спа- та оздоровчі процедури.
Цінителі вишуканої їжі оцінять досягнення ресторанів високої кухні у Санкт-Мориць. До того ж наприкінці січня — на початку лютого тут відбувається Фестиваль гурмана.
Вечірнє дозвілля також пропонують бари, нічні клуби, казино.
 

Санкт-Мориць - альпійський центр кінного спорту. Тут у шані верхова їзда, кінські біги, Міжнародні стрибки на снігу White Turf.