Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - одне з найкрасивіших міст Європи і світу. За своє коротке (в історичному масштабі) історію він накопичив стільки архітектурних, історичних і культурних шедеврів, що змушує туристів приїжджати знову і знову. Це місто, в якому знамениті двори-колодязі поєднуються з просторими площами і довгими проспектами. Острівне розташування, численні канали, річки і мости, а також літні білі ночі пом'якшують північний характер Санкт-Петербурга.
З Києва до Санкт-Петербурга можна долетіти рейсом авіакомпанії «Аеросвіт» або ж дістатися на поїзді або автобусі.
 
ГОТЕЛІ
Санкт-Петербург розпорядженні широкий вибір готелів 2-5 *, міні-готелів, хостелів. Більшість міні-готелів знаходиться в центрі міста, в 5-15 хвилинах ходьби від станцій метро.
 

Бронювати кращі номери на літній сезон потрібно завчасно.
 
 
КЛІМАТ
Клімат Санкт-Петербурга м'який, морський, з високою вологістю. Літо помірно тепле з частими дощами. Погода мінлива і нестійка, і парасольку, захоплений на всякий випадок, може виявитися вельми до речі.
Середня температура повітря:
квітня +8 ° C
травня +16 ° C
Червень +20 ° C
Липень +22 ° C
серпня +20 ° C
Вересень +15 ° C
 

Сезон романтичних білих ночей настає 25-26 травня і закінчується 16-17 липня.
 
ЕКСКУРСІЇ
У місті дуже насичена екскурсійна програма: це загальні оглядові екскурсії; тематичні ( «Подвиг блокадного Ленінграда», «Петербург Пушкіна», «Храми Петербурга», «Палаци Петербурга», «Театральний Петербург», «Петербург кримінальний» «Петербург музичний», «Місто всіх релігій», «Еротика Петербурга», «Літературний Петербург »і т.п.). Одні з найцікавіших екскурсій в Санкт-Петербурзі - водні, по каналах і річках міста на катері або теплоході.
У місті на Неві понад 200 музеїв. Серед них не тільки всесвітньо відомі Ермітаж, Державний російський музей, палаци Санкт-Петербурга і передмість, а й так звані малі міські музеї (літературні та будинки-квартири письменників, художників, музеї декоративно-прикладного мистецтва, професійної спрямованості).
Чи не менше Санкт-Петербурга популярні його передмістя з чудовими зразками палаців і парків - Петергоф, Павловськ, Царське Село, Гатчина, Ломоносов, морський форпост Кронштадт. Також варто побувати в місті Виборзі, в селищі Стара Ладога - найстарішому з поселень східних слов'ян.
 «Карта гостя Санкт-Петербурга» надає своєму власникові безліч туристичних переваг, включаючи кілька безкоштовних екскурсій, право проходу в 25 міських музеїв, дисконтну програму в готелях, ресторанах, магазинах і барах, які приєдналися до проекту, оплату кількох поїздок в метро або громадському транспорті міста .
Термін дії картки - 2, 3, 5, 7 днів. Вартість 2-денної карти для дорослих складе 2145 руб., Для дітей (7-16 років) 1450 руб., 3-денний - 2970 руб. і 1750 руб., 5-денний - 3575 руб. і 1950 руб., 7-ден-ний - 4345 руб. і 2400 руб.
 
РОЗВАГИ
У Санкт-Петербурзі список куди піти і чим зайнятися настільки великий, що доведеться безжально робити вибір з хороших і дуже хороших варіантів. Численні театри, частина з яких має світову славу, концерти, фестивалі, міські карнавали.
З дітьми варто відвідати Парк розваг і атракціонів «Диво-острів», океанаріум, зоопарк.
Любителі активного відпочинку знайдуть віддушину, зайнявшись боулінгом, гольфом, дайвінгом, пейнтболом, яхтингом.
Ритм нічного життя можна відчути на дискотеках, в казино, ресторанах, в прославлених пітерських клубах.
 

Розлучення мостів в Санкт-Петербурзі - одне з улюблених розваг туристів. Кожен міст розводять на кілька годин за індивідуальним графіком: починають зводити з 1:25, а закінчують о 5:45.