ЧиліЧилі

Сантьяго

Чилійська столиця Сантьяго - одне з найунікальніших міст у світі. Він з усіх боків оточений горами. Вранці тут можна піднятися до засніжених вершин, а вже ввечері гуляти океанським пляжем. Початкове планування Сантьяго, засноване на кращих іспанських традиціях містобудування, більшість історичних будівель збереглося досі. У чилійській столиці налічується багато пам'яток архітектури колоніальних часів.

КЛІМАТ
У Сантьяго є середземноморський клімат. Зима (з червня до вересня) дощова. Період дощів починається у березні та закінчується у вересні (осінь та зима).
Середня температура повітря: 
квітень    +23 °C    
травень    +19 °C
червень    +15 °C
липень    +15 °C
серпень    +17 °C
вересень    +19 °C

ЕКСКУРСІЇ

Збройовий майдан, Будинок губернаторів, муніципалітет, палац Ла-Монеда, будівля Королівської аудієнції, колонада Фернандес Конча, Міський собор, гора Сан-Крістобаль, гора Санта-Лусія.
Варто відвідати Музей доколумбійського мистецтва, Національний музей образотворчих мистецтв, Музей сучасного мистецтва, Музей народів Америки, Музей вин, Ла-Часкона – будинок-музей Пабло Неруди та інші.
З Сантьяго організовуються поїздки до Вінья-дель-Мар та Вальпараїсо, на виноробні Майпо та виноградники долини Колчагуа.


РОЗВАГИ

Можна сходити в зоопарк, у тому числі вночі, Парк скульптур, в Андську астрономічну обсерваторію — найбільшу та найсучаснішу у світі, що неподалік Сантьяго.
Сантьяго пропонує хороший шопінг у численних торгових центрах, найцікавіші – Panoramico, Apumanque та Parque Arauco. Місцевий колорит можна відчути у невеликих торгових лавках, на центральному та блошиному ринках.
У Сантьяго активне нічне життя: у численних нічних клубах, барах, ресторанах, дискотеках, пабах.


Ресторани Bali Hai, Los Buenos Muchachos, Adobes de Argomedo, крім національної кухні, вечорами пропонують фольклорні шоу.