Санур

Санур розташований на східному узбережжі Балі, в півгодини їзди Денпасара. Це один із найбільш спокійних курортів на Балі.
Пишна тропічна природа, чудові лагуни та повільний ритм життя хороші для сімейного відпочинку, у тому числі з дітьми.
 

Популярним засобом пересування у Санурі є велосипед. Хоча можна взяти напрокат машину, мотоцикл чи скористатися послугами таксі.
 
ГОТЕЛІ
Санур — це компроміс між галасливою молодіжною Кутою та лощеним Нуса-Дуа. Тут можна знайти розміщення різного рівня. Найкращі місця на узбережжі зайняті розкішними готелями 4–5* з великими територіями. Дешевші готелі знаходяться на деякому віддаленні від пляжу.
 
ПЛЯЖІ
У Санурі протяжні білі піщані пляжі. Під час відливів дно оголюється на сотні метрів, а під час припливів рифи виявляються лише за кілометр від берега. Течії у рифів дуже сильні, тому купатися під час відливів практично неможливо.
 

Найкращий пляж - біля готелю Inna Grand Bali Beach.
 
 
РОЗВАГИ
Популярний серфінг, дайвінг (особливо гарний Санур для дайверів-початківців), гольф, прогулянки на велосипеді. Пропонуються рибальські тури.
Можна відвідати центр розваг Taman Festival Park, сад орхідей, будинок-музей бельгійського художника Адрієна Жан Ле Майор де Мерпреса, острівець Плау Серенган, де живуть величезні морські черепахи.
Затишні ресторанчики, бари з живою музикою, балійські танці, спа-центри – такі розваги пропонує Санур.
 

Не варто їхати до Сануру за нічними розвагами, тут рано лягають спати. Але поблизу розташована Кута – епіцентр нічного життя острова.