Санья
Пляжний курорт

Курортне місто Санья розташоване в південній точці Хайнаня. З трьох сторін до Санья підступають гори, а однією стороною він звернений до Південно-Китайського моря. Протяжність берегової лінії - 209 км. Уздовж узбережжя знаходиться 40 островів, найбільші з них – острів Піратів та Західний.
 

За екологічними показниками турзона  посідає перше місце в Китаї — немає промислових підприємств.
 
ГОТЕЛІ
Санью називають містом готелів (їх понад 100). Бухти Ялунвань та Дадунхай забудовані найбільш фешенебельними готелями. У бухті Саньявань розташовані готелі міжнародного класу 4–5*. Деякі готелі пропонують спа-процедури.
 
КЛІМАТ
У Санье мусонний теплий клімат, випадає багато опадів, повітря дуже чисте і цілюще. Тут цілий рік літо, але найкращий час для відпочинку — із середини грудня до кінця травня. Наприкінці грудня – на початку січня відзначаються холодні течії, а жовтень-листопад – сезон тайфунів. Температура води не буває нижчою за +25 °C.
Середня температура повітря:
жовтень +29 °C
листопад +25 °C
грудень +24 °C
січень +24 °C
лютий +25 °C
березень +27 °C
 
ПЛЯЖІ
У Санье виділяють 3 курортні зони: Ялунвань, Дадунхай та Саньявань.
Бухта Ялунвань - найпрестижніша на курорті - знаходиться за 25 км від міста. Її берегова лінія з білим дрібним піском простяглася на 20 км. Вода чиста та прозора. Готелі 5* мають власні пляжі.
Бухта Дадунхай - одна з найкрасивіших у Китаї. Вона розташована за 3 км від Саньї, має піщаний пляж.
Бухта Саньявань віддалена від Саньї на 8 км. Пляжі готелів 4–5* знаходяться через дорогу.
 
РОЗВАГИ
Можна зайнятися дайвінгом (тут знаходиться і найбільша в Китаї база дайвінгу - міжнародний клуб Хайюй - 18-а широта, а в дайв-центрі Trophy працюють російські фахівці), рафтингом, рибалкою, гольфом. У Санье найкращі країни умови для серфінгу. Любителі стрілянини можуть повправлятися на відкритому полігоні, в їхньому розпорядженні — бойова та спортивна зброя.
Також можна відвідати чайну церемонію.
Центр туристичної тусовки зосереджений у Дадунхаї: нічні клуби, численні рибки, кафе, магазини. У Ялунвані поки що немає достатньої інфраструктури, і всі розваги знаходяться на території готелів. А на одному з найближчих острівців для туристів відкритий клуб із казино. Одна з вечірніх розваг – шоу трансвеститів.