Семіньяк

Семіньяк розташовується на північ від Кути та Легіана. Курорт є частиною шестикілометрової пляжної зони, до якої входять ще Кута та Легіан. Але якщо Кута і Легіан - це переважно молодіжні курорти з великою кількістю готелів 3-4 *, то Семіньяк - район не дешевий, тут розташовані вілли в балійському стилі з басейнами та садами, готелі, які пропонують практично палацові варіанти розміщення. Тут співіснують два абсолютно протилежні види відпочинку: умиротворений і самотній, а також пригодницький і тусовочний.
 

Семіньяк має репутацію елітної зони відпочинку.
 
 
 
ПЛЯЖ
Сірий піщаний пляж у Семіньяку дуже чистий. На ньому не так людно, як у Куті.
Тут непогана хвиля, тому його уподобали серфери.
 

На північ від готелю Oberoi знаходиться пляж, який вважається у балійців священним, тут заборонено купатися та засмагати. Щодня перед заходом сонця тут влаштовуються церемонії підношень духам, що мешкають у морі.
 
РОЗВАГИ
У зоні Семіньяку є престижні ресторани, багато дискотек, нічних клубів, лаунж-барів.
Семіньяк є центром різьблення по дереву. Тут є бутіки з меблями із цінних порід дерева ручної роботи, майстерні місцевих художників із дерев'яними скульптурами, гарними сувенірами, шовковими тканинами балійського виробництва. У ювелірних лавках можна придбати незвичайні прикраси із балійського срібла.
Спа-салони курорту пропонують найширший вибір процедур – від манікюру до обгортань із рідкісних тропічних рослин.