Сен-Мало

Сен-Мало - старовинний, неприступний на вигляд місто-фортеця на півночі Бретані - розташований в гирлі річки Ранс. Узбережжя Сен-Мало називають Смарагдовим берегом через прозоро-смарагдових вод Атлантики.
Сьогодні це центр міжнародного туризму з багатою історичною спадщиною, архітектурою, музеями, культурними заходами, з вишуканою морською кухнею і прекрасними піщаними пляжами.
 

У Сен-Мало море дуже далеко відступає від берега, перетворюючи прибережні пейзажі кілька разів в день.
 
ЛІКУВАННЯ
Les Thermes Marins de Saint Malo - центр таласотерапії, розташований на березі моря. Він займає територію в 5000 кв.м і включає 80 процедурних кабінетів, 6 басейнів з морською водою, сауну, 10 салонів краси, солярій, тренажерний зал, салон відпочинку, численні магазини.
Тут проходять реабілітацію, пов'язану з відновленням положення тіла (постава і виправка спини), з неврологічними розладами, постхірургіческіе і посттравматичних реабілітації. А також лікують ревматизм і хвороби спини.
Центр знаменитий висококваліфікованим медичним персоналом.
Тут пропонуються різні програми, включаючи гідротерапію, фізіотерапію, лікування водоростями.
Крім лікувальних процедур можна замовити послуги по догляду за обличчям і тілом.
 
ЕКСКУРСІЇ
У старому місті панує атмосфера XVII-XVIII століть: бруковані вузькі вулиці, невеликі площі, старовинний замок і кафедральний собор.
До перегляду обов'язкові: Музей історії міста, Національний форт, знаменитий Акваріум, заміський замок першовідкривача Канади Жака Картьє, середньовічне місто Дінан, острів Сен-Мішель.
З Сен-Мало відправляються екскурсійні катери на острови Ла-Маншу: Джерсі і Гернесі.
Також можна відвідати середньовічний місто Дінан.
 
РОЗВАГИ
Тут є відмінні поля для гольфу, можна зайнятися верховою їздою, вітрильним спортом, сходити на дискотеку або приємно провести вечір в казино.