Сен-Тропез

Сен-Тропе - колишнє рибальське село і люксовий курорт, який відвідують і королівські особи, і багато світових знаменитостей, і любителі світських тусовок.
Інфраструктура провансальської містечка враховує потреби таких туристів, тому тут знаходяться розкішні готелі, ресторани з вишуканою кухнею, бутики всесвітньо відомих марок, ринок антикваріату.
 

Круглий рік в Сен-Тропе проходять свята та заходи.
 
 
 
ПЛЯЖІ
Прекрасні піщані пляжі протягнулися на багато кілометрів в околицях Сен-Тропеза. Знаменитий пляж Пампеллон займає 5 км. Можна вибрати як обладнані, так і дикі пляжі.
 
РОЗВАГИ
На курорті прекрасні можливості для заняття яхтингом, рафтингом, картингом, віндсерфінгом, водними лижами. Є майданчики для гольфу і тенісу.
У Сен-Тропе варто відвідати фортецю, Художній музей, Морський музей, Будинок метеликів.
Вечірні розваги - ресторани, музичні бари і кафе, маса дискотек і нічних клубів.
 

У деяких клубах встановлений жорсткий фейс-контроль.
 
 
 
КАННИ
Ми говоримо «Канни» і маємо на увазі свято життя: фестивалі, з'їзди і конгреси, зіркові особистості, набережна Круазетт. До цього образу варто додати насичене минуле містечка і чимало історичних пам'яток. Канни - це свого роду вітрина успіху: сюди приїжджають і себе показати, і на інших подивитися.
 
ПЛЯЖІ
Піщані пляжі Канн - приватні і громадські, упорядковані, чисті, обладнані рятувальними станціями. Тут можна взяти напрокат матраци, парасольки і шезлонги. Для дітей обладнані ігрові майданчики і міні-басейни.
 

На будь-якому пляжі є хороші ресторани.
 
 
 
РОЗВАГИ
Міжнародний кінофестиваль, фестиваль рекламних роликів «Каннські леви», Музичні ночі в Сюке, Міжнародний фестиваль політехнічного мистецтва, Фестиваль інтелектуальних ігор, Міжнародний фестиваль танцю, королівські регати, скачки, турніри з гольфу - ось самий короткий перелік зіркових заходів світового рівня, які щорічно проводяться на курорті.
Канни пропонують широкий вибір активного відпочинку: теніс, гольф, стрибки з парашутом, водні лижі і мотоцикли, вітрильники, дайвінг, віндсерфінг.
Ніч в Каннах - це калейдоскоп розваг: казино, дискотеки, ресторани і музичні бари.
 

Гастрономія - особливий вид мистецтва в Каннах. Тут можна не тільки скуштувати вишукані страви, а й пройти кулінарні курси.