Шампери
Гірськолижний курорт

Шампери — традиційне швейцарське село сьогодні відоме як великий гірськолижний центр. Курорт розташований на південному заході Швейцарії, на кордоні з Францією, біля підніжжя Дент дю Міді. Величезна різноманітність схилів, різноманітні траси будь-якої складності, відмінний стан снігового покриву – курорт підходять для всіх категорій лижників та для сімейного відпочинку.
Шампери почав приймати гостей понад сто років тому. Зараз у ньому налічується близько десятка готелів, кілька апартаментів та шале, курорт має сучасну інфраструктуру. Від Женеви до Шампери - 125 км.
 

Клас готелів курорту не перевищує 3*.
 
 
ЗОНИ КАТАННЯ
У межах Шампери виділяють 3 області катання - західну Планашо, північно-західну Ле-Крозе і Гранд-Конш, що лежить між ними. Вони приблизно однакові за умовами та відрізняються лише експозицією схилів. Тут є близько двадцяти кілометрів рівнинної лижні, 3 освітлені траси, працюють 3 гірськолижні та 3 сноуборд-школи.
У Шампери на любителів екстриму чекає знаменита могульна траса «Швейцарська стіна».
 

Superpark – найбільший фан-парк у Шампери – Ле-Крозі, вважається одним із найкращих сноу-парків Європи.
 
РОЗВАГИ
Спортивний центр з критим катком, відкритий басейн, фітнес-центр з солярієм і сауною, ресторани, бари, дискотеки, численні кафе, нічні клуби, кінотеатри, магазини. Доступні карвінг, сноубординг, гірський туризм, ходіння на снігоступах, катання на снігоходах, дельтаплани та параплани.