Шанхай

Шумний Шанхай розташований у гирлі Янцзи, неподалік Східно-Китайського моря. Це великий бізнес-центр, де знаходяться офіси міжнародних корпорацій, проходить безліч виставок та конференцій. Водночас Шанхай — місто красивих садів, культурних реліквій, музеїв і храмів, яке славиться різноманітністю архітектурних стилів. Шанхай розділений на кілька різних концесій (районів), у яких збережено свою стилістику та колорит.
Шанхай — єдине місто в Китаї, яке має 2 міжнародні аеропорти. З головними туристичними містами таких провінцій як Цзянсу, Чжецзян, Цзянсі, Фуцзянь, Анхой та інші, його з'єднують спеціальні туристичні автобуси.
 
КЛІМАТ
Шанхай лежить у зоні субтропічного океанського мусонного клімату. Усі 4 пори року яскраво виражені. Весна та осінь короткочасні, зима та літо тривалі. У другій половині червня та першій декаді липня йдуть дощі. У липні-вересні трапляються тайфуни та тропічні зливи. Для відвідування міста підходить будь-яка пора року, але особливо хороші весна та осінь.
Середня температура повітря:
квітень +19 °С
травень +25 °С
червень +27 °С
липень +32 °С
серпень +33 °С
вересень +27 °С
жовтень +18 °C
листопад +12 °C
грудень +6 °C
січень +4 °C
лютий +5 °C
березень +8 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
Подорож річкою Хуанпу — чудовий спосіб подивитися на Шанхай. У місті варто відвідати храм Нефритового Будди, Сад радості, найвищу телевежу в Азії «Перлина Сходу», найвищу будівлю в Китаї — 88-поверховий будинок Цзіньмао, а також з'їздити до «шанхайської Венеції» — селище Чжуцзяцзяо.
 
РОЗВАГИ
Океанаріум, зоопарк, розважальний центр "Великий світ". Для культурного дозвілля варто зупинити вибір на Шанхайському Великому театрі.
Шанхай – центр нічного життя Китаю. У нічні клуби приїжджають наймодніші діджеї світу.
 

 Місто - рай для шоперів. У Шанхаї варто купувати одяг, чай, антикваріат, золоті та срібні прикраси. «Рибні» місця для покупок — торгові вулиці Наньцзінлу, Хуайхайчжунлу, торгове кільце Сюйцзяхой.