Шарвар

Маленький Шарвар притулився на березі річки Раба, на північному заході Угорщини, недалеко від кордону з Австрією. Городок відомий своїми термальними водами і так званим шарварскім кристалом - сіллю, яку випарюють з води місцевих джерел.
Шарварскій лікувальний і велнес-комплекс недавно був оновлений і відповідає всім сучасним міжнародним вимогам. Він розташований в лісопарку, поруч з центром міста.
 
 
Лікувальне відділення термальною купальні працює цілий рік, а пляжні басейни - з травня по вересень включно.
 
ЛІКУВАННЯ
У Шарвар 2 види термальної води: з температурою +83 ° C (натрієво-хлоридна) та +43 ° C (лужно-гідрокарбонатна).
Води курорту показані при хронічних захворюваннях опорно-рухової системи, легеневих шляхів, реабілітації після травм і операцій.
Ванни з термальною шарварской сіллю використовуються при лікуванні окремих випадків безпліддя, захворювань опорно-рухової системи, гінекологічних і шкірних хвороб.
Тривалість комплексів лікування зазвичай становить від однієї до трьох тижнів. Комплекс, як правило, складається з 15 процедур.
 
Особлива послуга шарварской купальні - соляна печера. Тут отримують полегшення пацієнти із запаленнями дихальних шляхів, астмою.
 
ЕКСКУРСІЇ
Головною визначною пам'яткою міста є середньовічна фортеця Надаші. Крім того, Шарвар славиться своїм дендрарієм.
Можна побувати на екскурсіях в Шіткене, Целлдомолке, Сомбатхеї, Шопроні, Кесег, на Балатоні, Хевізе.
 
РОЗВАГИ
На Pannonia Ring, розташованому поблизу від міста, влаштовуються міжнародні гоночні змагання на автомобілях і мотоциклах.
У серпні в Шарвар проводиться міжнародний фольклорний фестиваль, у вересні - свято збору винограду, а також міжнародний гусарський фестиваль (раз в 2 роки).