Шибеник

Шибеник - одне з найколоритніших міст Середньої Далмації. Він розташований одночасно на морі, річці та озері. Вузькі звивисті вулички Старого міста, стародавні будівлі та бруківки перетворили Шибеник на музей просто неба.
 
 
Шибеник відомий як жвавий туристичний центр з багатим спортивним та культурним життям.
 
ГОТЕЛІ
Шибенік пропонує розміщення в готелях 2–4*, на віллах та приватних апартаментах. Великий туристичний комплекс Solaris розташований на півострові в 6 км від Шибеніка і включає 4 готелі 3* (Jakov, Jure, Niko, Andrija) і Ivan 4*. При готелі Ivan діє центр таласотерапії, в якому широко використовуються місцеві грязі.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі в Шибеніку — бетонні платформи та галькові.
 
ЕКСКУРСІЇ
У Шибеніку заслуговують на увагу кафедральний собор Св. Якова, фортеця Св. Анни, фортеці Св. Михайла, Св. Івана, Шубичевац та Св. Нікола, палац ректора.
З міста найзручніше відвідати національні парки Корнаті та Крка. Також можна відправитися в мальовниче містечко Прімоштен, на острів Вісовац.
 
РОЗВАГИ
Можна зайнятися пляжним волейболом, яхтингом, веслуванням, верховою їздою. Клуби підводного плавання пропонують курси для початківців та підводне фотосафарі для досвідчених дайверів.
Неподалік Шибеника, в Паково Село, відкрито тематичний парк Etnoland, де представлено традиційний хорватський побут.
Величезна кількість маленьких затишних кафе, ресторанів, нічних барів і диско-клубів створюють неповторну атмосферу відпочинку.
 
Мисливські центри організовують полювання на дрібну дичину (зайця, фазана тощо), соколине полювання.