Шклярська Поремба

Городок Шклярська Поремба розташований біля підніжжя гори Шреніца (1362 м), поблизу від Чехії і Німеччини. Це найбільший центр лижного спорту в Судетах. Прекрасні кліматичні умови (багато сонця і снігу при невисокій вологості) в поєднанні з гірськолижними спусками різної складності створили привабливий образ курорту.
 

Одна з фішок курорту - тривалий сезон: з листопада по квітень.
 
 
ТРАСИ
На курорті можна вибирати між складними і простими спусками, є також траси для слалому.
Шклярська Поремба пропонує відмінні умови для катання на бігових лижах: ідеально плоску місцевість Якушице в Ізерських горах і понад 100 км трас.
Є сноупарк, освітлені траси, снігові гармати. Працює лижний дитячий сад. Можна скористатися послугами інструкторів з лиж (є російськомовні) і сноуборду.
 
ЕКСКУРСІЇ
У місті, за яким закріпилася слава мінералогічної столиці Польщі, відкрито Музей мінералогії, Стара Валонская Хата. Можна побувати з екскурсією на склодувному заводі, а також з'їздити до Праги, Чеський Рай, Ліберец (Чехія), Дрезден (Німеччина).
 
РОЗВАГИ
У Шклярська Порембі є можливості для активного проведення часу: льодолазіння, катання на ковзанах, сходження на Карконоше і Ізерських гори, плавання в басейні, ігри в більярд. Також пропонуються прогулянки на санях, відвідування соляних гротів, водоспадів.
Проводяться гонки на собачих упряжках, лижні гонки «Біг Пястув».
Увечері туристи в Шклярська Порембі розважаються в ресторанах, на дискотеках.